Šodien vārda dienas svin:Salvis, Selva, Venta

 

Ministru kabinets piešķirs 14 miljonus eiro Latvijas kultūras mantojuma digitalizācijai

2016. gada 8. martā, Ministru kabinets apstiprināja noteikumus, saskaņā ar kuriem paredzēts piešķirt 14 miljonus eiro Latvijas kultūras mantojuma digitalizācijai un publiskas pieejamības nodrošināšanai*.

Kultūras ministrija izsludina konkursu par Latvijas ekspozīcijas veidošanu 57. Venēcijas mākslas biennālē (doc)

Kultūras ministrija (KM) izsludinājusi konkursu par Latvijas ekspozīcijas veidošanu 57. Venēcijas mākslas biennālē, kas norisināsies 2017. gadā. Veiksmīgai Latvijas dalībai mākslas biennālē konkursa pretendentu uzdevums ir piedāvāt Latvijas mākslinieciskās idejas ekspozīcijas koncepciju un realizāciju atbilstoši konkursa nolikuma un tehnisko specifikāciju prasībām.

Kultūras ministrija uzsākusi mediju politikas pamatnostādņu sabiedrisko apspriešanu

Sagatavotais dokumenta projekts par Latvijas mediju politikas virsmērķi izvirza stipru, daudzveidīgu, profesionālu, caurskatāmu, ilgtspējīgu un stabilu mediju vidi, kurā nacionālā, reģionālā un vietējā līmenī top kvalitatīvs, Latvijas sabiedrības interesēm un kopējam labumam atbilstošs saturs. Kā būtiskākos pamatprincipus pamatnostādnes paredz mediju daudzveidības nodrošināšanu, medijpratības uzlabošanu, mediju vides profesionalizāciju, kā arī pievērš uzmanību Latvijas mediju telpas drošības […]

Eiropas Savienības programma Radošā Eiropa

Eiropas Savienības programma “Radošā Eiropa” izveidota Eiropas kultūras un radošo nozaru atbalstam, tās mērķi ir aizsargāt, attīstīt un nostiprināt Eiropas kultūru un valodu daudzveidību un veicināt Eiropas kultūras mantojumu; nostiprināt Eiropas kultūras un radošo nozaru konkurētspēju, atbalstīt Eiropas kultūras un radošo nozaru iespējas darboties starptautiski.

Mākslai vajag telpu vēstule LR kultūras ministrei Dacei Melbārdei

Latvijas mākslai vajag adekvātu telpu – līdz 2015. gada februārim jau teju 14 tūkstoši cilvēku ar savu parakstu ir apliecinājuši mūsdienu mākslas muzeja nepieciešamību. Iniciatīvas “Mākslai vajag telpu” deklarācija par muzeja nepieciešamību savu aktualitāti nav zaudējusi. Krāsainie gliemeži, kas pērn ienāca Rīgā, lai simboliski atainotu gauso lēmumu pieņemšanu par muzeja tapšanu, nu ir izzuduši. No Latvijas kultūrpolitikas kartes ir izzudis Latvijas mūsdienu mākslas muzeja projekts.

Latvijas Republikas Autortiesību likums

Latvijas Republikas Autortiesību likums http://www.likumi.lv/doc.php?id=5138

Viltošanas novēršanas tirdzniecības nolīgums (ACTA) [latviski]

VILTOŠANAS NOVĒRŠANAS TIRDZNIECĪBAS NOLĪGUMS STARP EIROPAS SAVIENĪBU UN TĀS DALĪBVALSTĪM, AUSTRĀLIJU, KANĀDU, JAPĀNU, KOREJAS REPUBLIKU, MEKSIKAS SAVIENOTAJĀM VALSTĪM, MAROKAS KARALISTI, JAUNZĒLANDI, SINGAPŪRAS REPUBLIKU, ŠVEICES KONFEDERĀCIJU UN AMERIKAS SAVIENOTAJĀM VALSTĪM LĪGUMSLĒDZĒJAS PUSES, NORĀDOT, ka intelektuālā īpašuma tiesību efektīva īstenošana ir ļoti svarīga, lai visās nozarēs un pasaulē saglabātu ekonomikas izaugsmi; PAPILDUS NORĀDOT, ka viltoto un pirātisko […]

Rakstu autors:


E-art.lv ir kultūras informācijas tīkls, kas izveidots, apkopojot informāciju par notikumiem un cilvēkiem kultūras un mākslas jomās.

Kontakti:

  • Preses relīzēm: info@e-art.lv
  • Sadarbības piedāvājumi: rolands@e-art.lv

Citas mājas lapas