Šodien vārda dienas svin:Grieta, Strauta

 

76. LMA karnevāls 2014 – Pirmsākums

Piektdien, 2014. gada 14. februārī plkst. 19.00, Latvijas Mākslas akadēmija aicina uz leģendām apvīto karnevālu, kura tēma šogad ir “Pirmsākums“. Mākslas akadēmijas gaiteņi pārtaps gaismas un skaņas biezokņos, īpašu uzmanību pievēršot atmosfēras radīšanai un jauno talantu – mūziķu, mākslinieku, scenogrāfu – darbam, kas karnevāla programmā veidos centrālo asi.

Mūzikas baudītājiem uz īpašās LMA skatuves būs nebijusi iespēja dzirdēt jaunākās pašmāju muzikālās sensācijas – grupas, kurās līdzdarbojas mākslas studenti. Muzikālais noformējums dalīsies vairākās daļās – būs klausāma gan instrumentālā mūzika, gan dažādu stilu muzikālās apvienības. Īpašs viesis būs “Dirty Deal Audio” ar skatuvi, uz kuras uzstāsies gan vietējie, gan ārvalstu mūziķi.

Pasākuma laikā būs pieejamas dažāda veida radošas aktivitātes – mākslas studijas, darbnīcas, kino telpa. Karnevālā norisināsies unikāls projekts “Vārda vibrācija“, kas audiovizuālā sintēzē apvienos jaunos dzejniekus un mūziķus.

Kā ierasts, karnevāla unikalitāti pastiprinās estētiski augstvērtīgas dekorācijas, kuras speciāli pasākumam rada Latvijas Mākslas akadēmijas studenti. Šogad par dekorācijām domāts savlaicīgi – jau pagājušā gadā tika izstrādāti telpu maketi un konceptuālais risinājums mākslinieka un Glezniecības katedras vadītāja Andra Vītoliņa vadībā. Telpu gaismas dizains tiek veidots sadarbībā ar Latvijas Kultūras koledžas studentiem, topošajiem gaismas dizaineriem.

76 LMA karnevāla Pirmsākums plakāts

Par pasākuma garšu daudzveidību gādās karnevāla draugi “Very Berry“, kas iekarsušos dejotājus veldzēs ar gardiem augļu sulu kokteiļiem.

Neiztrūkstoši pusnaktī tiks meklēts labākais karnevāla tērps. Trīs oriģinālāko tērpu autoriem būs iespēja iegūt Tallink dāvanu kartes ceļojumam EUR 284.57 (LVL 200) vērtībā.

Valsts:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.


E-art.lv ir kultūras informācijas tīkls, kas izveidots, apkopojot informāciju par notikumiem un cilvēkiem kultūras un mākslas jomās.

Kontakti:

  • Preses relīzēm: info@e-art.lv
  • Sadarbības piedāvājumi: rolands@e-art.lv

Citas mājas lapas