Šodien vārda dienas svin:Alnis, Andulis

 

Summer Sound Liepāja 2011

Festivāls “Summer Sound Liepāja 2011”, kas notiks 22. un 23. jūlijā, ir jauna iniciatīva, kuras mērķis ir veidot kvalitatīvu un starptautisku mūzikas pasākumu dažāda vecuma liepājniekiem un patiesiem mūzikas baudītājiem no visas Latvijas un kaimiņvalstīm.

Nostiprinot un attīstot Liepājas kā mūzikas un festivālu pilsētas tradīcijas, tiks organizēts divu dienu pasākums, kura prioritāte būs mūzikas kvalitāte un dažādība, iekļaujot tādus žanrus kā roks, hip hops, ambient, elektroniskā mūzika, pop mūzika u.c.

Guano Apes Latvijā

Kā galvenie mākslinieki festivāla pirmajā dienā uzstāsies rokgrupa Guano Apes. Popularitāti Guano Apes ieguvuši ar hītiem ‘Open Your Eyes’, ‘Lords Of The Boards’, ‘You Can’t Stop Me’, kā arī dziesmas ‘Big In Japan’ koverversiju.

Guano Apes – Oh What A Night

Liepājas pludmalē un parka teritorijā tiks izvietotas četras skatuves, kas katra iezīmēs savu muzikālo tematiku. Tieši tas noteiks to, ka festivāls būs interesants visu paaudžu cilvēkiem – gan bērniem un jauniešiem, gan vidējās paaudzes cilvēkiem.

Festivāls būs lieliska iespēja arī Kurzemes pusē vienkopus redzēt mūsdienu pasaules leģendas un jaunas uzlecošas zvaigznes, un teicami pavadīt laiku.

Īpaši būs padomāts par kvalitatīvu servisu un citām izklaides iespējām mirkļos starp mūzikas baudīšanu. Festivāla teritorijā būs pieejami ēdieni un dzērieni visdažādākajām gaumēm, darbosies bārī, kafejnīcas un restorāni, kā arī paralēli muzikālajai programmai būs pārstāvēti citi mākslas virzieni.

Festivāla galvenā aktivitāte, protams, būs mūzikas baudīšana. Bet ne tikai! Festivāla teritorijā būs pieejamas visdažādākās izklaides iespējas gan jauniem, gan ne tik jauniem! Īpaši būs padomāts par ģimenēm ar bērniem – festivālā darbosies bērnu pilsētiņa ar bērnu dārzu, kur jaunie vecāki varēs savu atvasi atstāt gādīgu auklīšu un pasaku tēlu sabiedrībā, lai paši varētu noklausīties savas iemīļotās grupas priekšnesumu.

Vairāk informācijas: http://www.summersound.lv

Valsts:

| | |

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.


E-art.lv ir kultūras informācijas tīkls, kas izveidots, apkopojot informāciju par notikumiem un cilvēkiem kultūras un mākslas jomās.

Kontakti:

  • Preses relīzēm: info@e-art.lv
  • Sadarbības piedāvājumi: rolands@e-art.lv

Citas mājas lapas