Šodien vārda dienas svin:Aivars, Valērijs

 

Robert’s Books OPEN STAGE II

Šis ir pasākums, kura laikā jebkurš ir laipni aicināts uzstāties uz Robert’s Books terases: mūziķi, akrobāti, dzejnieki, komiķi, lektori utt. Aicina kā amatierus, tā profesionāļus. Bildēs 28. jūlijā : Līva Komarovska, Krišjānis Baltauss, Abra, Ralfs

Koncerts: AUGŠA // DJ MONSTA (galerija) 2016-02-26

2016. gada 26. februārī Kaņepas Kultūras centrā notika grupa AUGŠA un DJ Monsta koncerts, prezentējot albumu “Troksnis no bēniņiem”. Galerija

78. LMA karnevāla “Virtuālais Paradīzes dārzs” bildes

No 78. LMA karnevāla “Virtuālais Paradīzes dārzs”, Foto: Rolands Umbrovskis. Mākslas akadēmijas 78. karnevāls “Virtuālais paradīzes dārzs” Karnevāla galerija Galerija piejama arī Facebook lapā: http://go.mediabox.lv/1L1fNJA ; Autors:

Ziemassvētku tirdziņš Vejlē, Dānijā

Bildes no Ziemassvētku tirdziņa Vejlē, Dānijā, kur “Latviešu-dāņu biedrība” organizēja pasākumu ārzemju latviešiem un viņu ģimenēm ar draugiem. Paralēli pasākumam varēja novērtēt Dānijas latviešu gatavotos ēdienu un saldumus kā arī rokdarbus, lielākoties adītas zeķes un cepures.

Filmas Ručs un Norie uzņemšanas process

2015. gada 30. aprīlī plkst. 19:00 kinoteātra “Splendid Palace” Lielajā zālē notiks Ināras Kolmanes un Filmu studijas DEVIŅI dokumentālās filmas “Ručs un Norie” pirmizrāde. No maija filmu sāks demonstrēt kinoteātros Rīgā un Latvijā. Foto no filmas uzņemšanas procesa. Filmu studija DEVIŅI, filmas “Ručs un Norie” publicitātes foto.

Bildes no LMA karnevāla 2015 – Klonu kāzas

Bildes no 2015. gada LMA karnevāla “Klonu kāzas”.

Rakstu autors:


E-art.lv ir kultūras informācijas tīkls, kas izveidots, apkopojot informāciju par notikumiem un cilvēkiem kultūras un mākslas jomās.

Kontakti:

  • Preses relīzēm: info@e-art.lv
  • Sadarbības piedāvājumi: rolands@e-art.lv

Citas mājas lapas