Šodien vārda dienas svin:Estere, Hermīne

 

Latvieši Dānijā var studēt bez maksas

Latvijā izglītība paliek aizvien dārgāka. Tieši tāpēc 4. novembrī, plkst. 18:00 “Liepājas Jaunatnes centrs” piedāvā jauniešiem lekciju par izglītības iespējām Dānijas augstskolās. Skolas atrodas dažādās Dānijas pilsētās un piedāvā iegūt augstāko izglītību bez maksas. Informāciju sniegs Sandra Umbrovska, kas Latvijā strādā par Dānijas augstskolu aģenti. Lekcija notiks Liepājas Jaunatnes centrā, Rožu laukumā 5/6 -83, 3. stāvā. Interesentus iepriekš pieteikties uz e-pastu liene @ jauns.lv.

Study Start logo

Par studijām Dānijā, Sandra jau iepriekš rakstīja rolandinsh.lv.

Sandra Umbrovska beigusi Starptautisko Biznesa akadēmiju (International Business Academy) Starptautisko mārketinga AP programmu (International Marketing AP programme) Dānijas pilsētā Koldingā. Lektore stāstīs par iegūto pieredzi un studijām ārzemēs, kultūras atšķirībām, kā arī salīdzinās izglītības sistēmu Latvijā un Dānijā. Tiks prezentētas piecas Dānijas augstskolas, kurās studenti var mācīties bez maksas. Studiju programmas ir dažādas: arhitektūra, kulinārija, dizains, mārketings, multimediji, tūrisms un citas.

Par izglītību ārzemēs Sandra saka: “Prezentācijas mērķis, ir darīt zināmu, ka mums, kā Latvijas pilsoņiem, ir iespēja izmantot dažādas Eiropas Savienības priekšrocības, piemēram, studēt ārzemēs bez maksas. Izglītība Dānijā ir loti labā līmenī. Daudziem ir iespaids, ka ārzemju izglītība ir zemākā līmenī nekā Latvija, jo studijas notiek daudz brīvāk un prasības nav tik augstas, bet tāds priekšstats ir tikai tā iemesla dēļ, ka latvieši ir pieraduši, ka viss, ko māca ir „jāiekaļ” no galvas. Dānijā un, es pieņemu, ārzemēs kopumā, studentiem māca domāt pašiem, meklēt radošus risinājumus, un nebaidīties īstenot savas idejas. Mans lielākais ieguvums Dānijā ir tas, ka es iemācījos domāt ar “savu galvu””.

Drīzumā arī ziņa par jaunu Interneta mājas lapu, kas veltīta studijām Dānijā. [papildināts 2011-07-01] Tagad varat apmeklēt studystart.lv lai uzzinātu vairāk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.


E-art.lv ir kultūras informācijas tīkls, kas izveidots, apkopojot informāciju par notikumiem un cilvēkiem kultūras un mākslas jomās.

Kontakti:

  • Preses relīzēm: info@e-art.lv
  • Sadarbības piedāvājumi: rolands@e-art.lv

Citas mājas lapas