Šodien vārda dienas svin:Iveta, Otīlija

 

Kinoskola

Nodibinājums Kinoskola ir nevalstiska organizācija, kas no 2009.gada darbojas audiovizuālas interešu izglītības jomā, sadarbojoties ar lektoriem – kino jomas profesionāļiem.

IMKA Liepāja

IMKA Liepāja mērķi un uzdevumi Veicināt jaunatnes līdzdalību politiskajos, ekonomiskajos, sociālajos, kristīgajos un kultūras procesos vietējā, nacionālajā un starptautiskā līmenī. Sekmēt pilsoniskas sabiedrības veidošanos, veicinot jauniešu interešu aizstāvību: samazināt sociālo atstumtību starp jauniešiem; veicināt jauniešu ar īpašām vajadzībām integrāciju; atbalstīt kristīgo vērtību iedzīvināšanu; veicināt organizācijas institucionālo un kapacitātes attīstību, lai realizētu starptautisko organizāciju YWCA un […]

Loesje

Loesje ir starptautiska organizācija, kas atbalsta indivīda tiesības uz vārda un izpausmes brīvību. Viedokļa paušanai organizācija izmanto vienkārši veidotus, melnbaltus plakātus, kuru teksti tiek radīti, izmantojot speciālu rakstīšanas tehniku.

Latvijas Radošo savienību padome

Latvijas Radošo savienību padome (LRSP) dibināta 1988. gadā Rakstnieku savienības paplašinātajā plēnumā kā Radošo savienību Kultūras padome. 1995. gadā reģistrēta kā profesionālo radošo organizāciju apvienība – Latvijas Radošo savienību padome. LRSP sastāvā ietilpst 11 radošās savienības, un kopskaitā vairāk nekā 3000 individuālo biedru. Mērķi un darbības virzieni: Līdzdalība kultūrpolitikas veidošanā; Radošo darbinieku profesionālo, sociālo un […]

Rakstu autors:


E-art.lv ir kultūras informācijas tīkls, kas izveidots, apkopojot informāciju par notikumiem un cilvēkiem kultūras un mākslas jomās.

Kontakti:

  • Preses relīzēm: info@e-art.lv
  • Sadarbības piedāvājumi: rolands@e-art.lv

Citas mājas lapas