Būt jaunam 15 jaunās valstīs (15YBY)

Dokumentālā kino projekta 15 stāsti par jauno (15YBY) ietvaros, aicinām Jūs piedalīties diskusijā “Būt jaunam 15 jaunās valstīs”, lai kopā ar 15 kino režisoriem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Gruzijas, Armēnijas, Moldovas, Azerbaidžānas, Turkmenistānas, Kirgizstānas, Kazahstānas, Uzbekistānas un Tadžikistānas, apspriestu savas paaudzes unikālo pieredzi postpadomju republikās – piedzimt Padomju Savienībā, taču uzaugt jaunā un neatkarīgā valstī.

Kā ir būt jaunam šajās valstīs? Kā pārmaiņas ietekmējušas jauniešu vērtības un dzīvesstilu? Kādus izaicinājumus jaunieši sastop katrā no valstīm? Un ko jauniešiem nozīmē brīvība?

Aicinām klātienē dalīties ar savu pieredzi, kā arī sekot mums draugiem.lv/15yby, facebook.com/15yby un uzdot savu jautājumu režisoriem. Diskusijas laikā aicinām arī tviterī komentēt un jautāt, pievienojot atslēgvārdu #15yby. Ja netiekat uz diskusiju klātienē, tiešraidi varēs vērot diena.tv. Vairāk par kino-projektu uzziniet interneta vietnē www.15yby.com.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.