Garbage uzstāsies Rīgā, Palladium koncertzālē

Garbage - Not Your Kind of People

Viena no pasaules slavenākajām alternatīvā roka grupām Garbage, kas pēc septiņu gadu ilga pārtraukuma atgriežas ar jaunu albumu, 14. novembrī koncertzālē Palladium sniegs savu pirmo un pagaidām vienīgo koncertu Baltijā.

Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu Serviss kasēs jau no 29. augusta. Pirmās 200 biļetes tikai par LVL 20, pēc tam biļešu cena LVL 24.Positivus Music reģistrētajiem lietotājiem būs īpaša iespēja iegādāties Garbage koncerta biļetes jau otrdien, 28. augustā, par īpašo cenu LVL 18!!

Garbage – Not Your Kind Of People

Garbage - Not Your Kind of People

Pēc septiņu gadu muzikālā klusuma, 1994. gadā ASV dibinātā grupa Garbage, iepriecinot savas mūzikas cienītājus, atgriežas ar piekto studijas albumu “Not Your Kind Of People“, kuru paši pamatoti dēvē par savu labāko albumu. Albumā iekļauto dziesmu lirika ir intensīva un cerību pilna, kas albumam piešķir otpimistisku noskaņu, vienlaikus saglabājot grupas oriģinālo skanējumu.

Grupa Garbage klausītājiem ir pazīstama ar tādiem hītiem kā I’m Only Happy When It Rains, Stupid Girl un The World Is Not Enough. Pārdodot vairāk kā 17 miljonus ierakstu un izdodot piecus studijas albumus, Garbage ierindojas starp pasaulē atzītākajām alternatīvā roka, postgrunge un elektro mūzikas grupām.

grupa Garbage

Garbage joprojām ir svarīgi sniegt aizraujošu klātbūtnes sajūtu savos koncertos. Vokālistes Šērlijas Mensones (Shirley Manson) balss skan tik pat labi kā kādreiz. Bučs Vigs (Butch Vig) ir lielisks bundzinieks un apvienojumā ar ģitārspēli, ko sniedz Stīvs Markers (Steve Marker) un Djūks Eriksons (Duke Erikson) koncerta apmeklētājiem tiks sniegts īpašais Garbage skanējums. Bučs Vigs (Butch Vig), savulaik producējis Nirvanas slaveno “Nevermind” (1991) albumu, kā arī sadarbojies ar Muse, Foo Fighters, Green Day un citiem slaveniem māksliniekiem.

Garbage uzstāsies Palladium koncertzālē savas piektās, Not Your Kind Of People pasaules koncerttūres ietvaros. Biļetes Biļešu Serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv pieejamas jau no 29. augusta. Pirmās 200 biļetes tikai par LVL 20, pēc tam biļešu cena LVL 24.

Informācija: Garbage.com, PALLADIUM.LV jaunumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.