JAMSPOT: DEKADANSIS 2 un ELIOTA ZĀRKI uz kuģa

kraft 659 jamspot 2013-09-14

Sestdien, 14. septembrī, klubā KRAFT 659, kas atrodas uz ūdens (!) un ir pietauvots Andrejostā, notiks labākajās tradīcijās ieturēts hip-hop džems, tikai LABĀKS.

kraft 659 jamspot 2013-09-14

Nakts gaitā skanēs latviešu un nelatviešu hiphops, pie pults būs Dj Austrums, būs arī brīvais mikrofons, pie kura jebkuram būs iespēja iemēģināt savus spēkus kopā ar īpašajiem vakara viesiem (kurus Jamspot leģionāriem nebūs grūti uzminēt), taču no parasta hip-hop džema šis vakars atšķirsies ar to, ka tas, pirmām kārtām, notiks uz KUĢA, otrkārt – tajā notiks OFICIĀLAIS repera anša miksteipa “DEKADANSIS” 2. DAĻAS EKSKLUZĪVAIS PIRMATSKAŅOJUMS, un treškārt – tajā tiks prezentēts repera ELIOTA JAUNAIS KLIPS JAUNAJAI DZIESMAI “ZĀRKI”, ko veidojis Dāvids Stūrmanis.

Pasākuma mērķis ir nosvinēt šo tik radošo rudeni, visiem kopā atpūsties un, kā parasti, pacelt rokas par tiem, kas to dara labi, tikai uz KUĢA. UZ KUĢA, UZ KURA SKAN HIPHOPS (nebiju domājis, ka kādreiz ko tādu piedzīvošu). Vēl vakara gaitā tiks izziņoti un atskaņoti vēl šādi tādi pārsteigumi, ko hiphopa klausītāji drīzumā varēs arī oficiāli ielaist savā dzīvē un/vai mp3 pleijerī.

Bez svinīgā noskaņojuma un glābšanas riņķiem paņemiet līdzi arī kādu “sešpadsmitnieku”, ko vakara gaitā izmest uz klāja, džemojot kopā ar repojošajiem pasākuma viesiem; no džema dalībniekiem Dj Austrums izvēlēsies vienu, kam piešķirt bezmaksas dziesmas ierakstu jaunajā DDA HQ studijā.

Vakara programmā:

  • 22:00 Dj Austrums
  • 23:00 – Džems ar īpašajiem viesiem
  • 23:45 – Eliots – “Zārki” (video) pirmatskaņojums
  • 00:00 “Dekadansis (2. daļa)” pirmatskaņojums
  • 1:00 Dj Austrums
  • 1:30 Brīvais mikrofons
  • 2:00-? Nakts gaļa w/ Dj Austrums un Mista Zivs

IEEJA – Ls 1.50 (w/ JOIN, LIKE & SHARE http://e-art.lv/x/k659dkd2), bez – Ls 3.

Neaizmirstiet arī, ka 14. septembrī, plkst. 18:00, Vecrīgā, bārā “Ezītis miglā” notiek “Dzīvsudraba” organizētais pasākums “Pumpurs” (http://ej.uz/pum5), pēc kura beigšanās nākamais loģiskais solis jāsper uz Andrejsalas pusi un pa taisno uz SS Jamspot klāja.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.