Jelgavā: Veronika Plotņikova un Marts Kristiāns Kalniņš: Raimonda Paula dueti

Veronika Plotņikova un Marts Kristiāns Kalniņš

Dziedošā aktrise Veronika Plotņikova un mūziķis Marts Kristiāns Kalniņš iestudējuši jaunu koncertprogrammu “Raimonda Paula dueti“, ko aprīlī varēs novērtēt Jelgavas kultūras nama klausītāji.

Koncertprogrammas pamatā ir agrīno 70. gadu Raimonda Paula dziesmas un dueti, kurus savulaik izpildīja Nora Bumbiere un Viktors Lapčenoks.

Veronika Plotņikova un Marts Kristiāns Kalniņš

Dziesmu klāstā ir gan mazāk zināmas, sarēžģītas un mākslinieciski ļoti augstvērtīgas kompozīcijas, gan plaši pazīstami un tautā iemīļoti hiti, piemēram, “Sikspārņa Fledermauša dziesma”, “Lauku gruķis Rīgas tirgū”, kā arī “Pusnakts balāde”, “Šajā pasaulē”un citas. un citas.

Aktrises un mūziķa savdabīgajā duetā Raimonda Paula dziesmas iemantojušas ne vien jaunu skanējumu, bet arī jaunas skatuviskās interpretācijas. Līdz ar to var droši apgalvot, ka leģendārā Raimonda Paula dziesmu programma šopavasar būs skatāma un klausāma īsta koncertuzveduma veidolā.

Savukārt koncertu otrajā daļā skanēs gan Edītes Piafas dziesmas Veronikas Plotņikovas izpildījumā, jautras versijas par Džeimsa Brauna “I Feel Good”, Frenka Sinatras “New York”, kā arī citas populāras dziesmas latviešu, krievu, angļu un franču valodā.

Par koncertu režiju atbildību uzņēmusies pati Veronika Plotņikova, bet duetu koncertos instrumentāli pavadīs grupas “Autobuss debesīs” mūziķi.

Koncerti notiks kultūras centros Cēsīs, Ogrē, Jelgavā, Valmierā, Madonā, Ādažos, Jēkabpilī, kā arī Liepājas teātrī. Savukārt 10. Maijā notiks lielkoncerts Rīgas Kongresu namā ar vairāku īpašo viesu piedalīšanos.

Biļetes uz koncertiem jau iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.