Kristīnes Graudules personālizstāde “Iekšējā telpa”

Kristīnes Graudules zimejums

Latvijas Mākslas akadēmijas mazo izstāžu ciklā “Mana telpa” no 2013. gada 8. līdz 17. maijam būs skatāma jaunās mākslinieces Kristīnes Graudules zīmējumu izstāde “Iekšējā telpa”.

“Māksla – spogulis, kurā parādās nevis dzīve, bet tā atspulgs, kas tajā veras.” / Vailds /

Kristīnes Graudules zimejums

Kristīne Graudule

Kristīne Graudule šobrīd studē Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas apakšnozares maģistrantūrā, 1. kursā.

“Mākslu uztveru kā sarunu ar sevi, ar savām izjūtām, atmiņām un cerībām. Tāpēc šajā izstādē radīju savas “iekšējās telpas” sajūtu ar iespēju katram apmeklētājam veidot savējo. Izstāde sastāv gan no dažādu sajūtu zīmējumiem, kas vairāk atspoguļojas portretos un ķermeņos, gan no studiju darbiem, kas nosacīti parāda telpu – zīmētavu, kur jūtos vislabāk,” izstādes veidolu un savu skatījumu uz mākslu raksturo Kristīne Graudule.

Uzzini vairāk par Kristīni Grauduli.

Par ciklu “Mana telpa”

Mazo izstāžu cikls “Mana telpa”, kas regulāru raksturu ieguva 2009. gadā, katru pavasari rosina jaunos māksliniekus Latvijas Mākslas akadēmijas telpās rīkot neliela formāta personālizstādes vai kopizstādes. Izstāžu sērijas galvenais mērķis ir sniegt topošajiem māksliniekiem iespēju komunikatīvā vidē paust ko sev formas, satura un sajūtu ziņā būtisku un personisku. Formālais nosacījums ir, izmantojot divu līdz četru vairogu ekspozīcijas iespējas, veidot “savu telpu” ierobežotā laika ietvarā.

Iepriekšējos gados cikla “Mana telpa” izstādēs bija skatāms Glezniecības apakšnozares studentu veikums, taču šogad varam vērot dažādu apakšnozaru studentu jaunākos radošos darbus. Izstāžu sērija “Mana telpa” tika atklāta februāra sākumā ar Daces Andžānes personālizstādi “Ārpustelpa”, kurai sekoja Aļonas Prokofjevas “Virsmas”, Daces Brakmanes “Mataini”, Ievas Gailītes “Sibīrijas pieraksti”, Kristīnes Lasmanes “Izklāties”, Edgara Soprāna “R12 – Z13” un Elīnas Vītolas un Madaras Peisenieces kopizstāde “Elīna+Madara “0123456789””. Ciklu šopavasar noslēgs Glezniecības apakšnozares studentes Envijas Mednes izstāde.

Ieeja izstādē bezmaksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.