Latvijas Grāmatu izstāde 2013

No 28. februāra līdz 3. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks gada nozīmīgākais grāmatniecības pasākums – starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde 2013“.

Izstādes apmeklētāji četrās dienās varēs baudīt autoru priekšlasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar ievērojamiem rakstniekiem, aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, iegādāties grāmatas par īpaši izdevīgām izstādes cenām un Grāmatu maiņas punktā mainīties ar citu lasītāju grāmatām. Arī jaunajiem grāmatu lasītājiem izstādē būs interesanti, jo ir paredzēti īpaši bērniem rīkoti pasākumi un prezentācijas.

Ekspozīcija.

Izstādē piedalīsies izdevniecības un grāmatu apgādi, kā arī grāmattirgotāji un ar grāmatniecību saistīti uzņēmumi. Daudzveidīgu grāmatu klāstu piedāvās tādas Latvijas izdevniecības kā “Atēna”, “Avots”, “Dienas Grāmata”, “Jāņa Rozes apgāds”, karšu veikals „Jāņa sēta”, “Jumava”, “Kontinents”, “Latvijas Grāmata”, “Madris”, “Nordik”, “Pētergailis”, “RaKa”, „Sētava”, “Tapals”, „Zinātne”, “Zvaigzne ABC” un citas.

Grāmatu izstādi ievērojami papildinās mācību literatūras un mācību līdzekļu klāsts, kura nozīme mūsdienīgas izglītības ieguvē ar katru brīdi arvien palielinās. Izstādē piedalīsies tādi labi zināmi uzņēmumi kā izdevniecības “Lielvārds”, Biznesa augstskolas “Turība” izdevniecība, “Balta Lab” un citi.

2012. gada izstādē piedalījās 52 dalībnieki no Latvijas un ārzemēm, izstādi apmeklēja 15 228 interesentu.

Kultūras programma.

Šogad Latvijas Grāmatnieku ģilde ir parūpējusies par īpaši interesantu un daudzveidīgu kultūras programmu, kurā katrs varēs atrast sev interesantu un saistošu pasākumu.

Grāmatu maiņa.

Turpinot iepriekšējos gados aizsākto un apmeklētāju atsaucību guvušo tradīciju, izstādē darbosies Grāmatu maiņas punkts, kas ikvienam grāmatu mīļotājam palīdzēs atrast sen kārotu grāmatu, uz Grāmatu maiņas punktu atnesot jau izlasītas vai sev vairs nevajadzīgas grāmatas.

Pērn grāmatu izstādē jaunus īpašniekus atrada vairāk nekā 9 000 uz Grāmatu maiņas punktu atnestu grāmatu, un izstādes rīkotāji cer, ka arī šogad vēlme dot un iegūt kādu interesantu grāmatu tikai pieaugs un Grāmatu maiņas punktam būs vēl lielāka atsaucība.

Atnesot savas grāmatas, būs iespēja tās iemainīt pret Grāmatu maiņas punktā esošajām. Grāmatas vērtība ir saturā – tas nekas, ja grāmatai nodilis vāks vai lapas sastapušas jau vairāku lasītāju rokas.

Grāmatu maiņas punktam savu pienesumu sola Rīgas Centrālās bibliotēkas Repozitārija Apmaiņas fonds, Latvijas Grāmatnieku ģilde, vairākas Latvijas izdevniecības un apgādi, kā arī daudzi Latvijas grāmatu mīļotāji.

Izstādi organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Grāmatnieku ģildi un Latvijas Grāmatizdevēju asociāciju.

“Latvijas Grāmatu izstādes 2013” darba laiks:

28.februāris – 2. marts 10.00–18.00
3. marts 10.00–17.00

Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā vienlaikus notiks starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2013”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.