Papīra izgatavošanas un rakstības tehniku darbnīca Rakstniecības un mūzikas muzejā

papīra darbnīca bērniem

Papīra izgatavošanas un rakstības tehniku darbnīca bērniem.

papīra darbnīca bērniem

Rakstniecības un mūzikas muzejā sestdien, 12. oktobrī, plkst. 13:00 notiks jau otrā papīra izgatavošanas un rakstības tehniku darbnīca pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem.

Darbnīcas muzejā notiek katru oktobra sestdienu. Nodarbībā bērni mācās gatavot papīra masu un liet papīru, dekorēt papīru ar sausajiem augiem, ziediem un lapām. No pašu veidotā papīra varēs izgatavot apsveikuma kartītes un siet blociņus. Nepieciešamie materiāli un darbarīki ir uz vietas, un pēc nodarbības savu darbiņu varēs ņemt līdzi.

Katru reizi uzmanības lokā ir arī kāds rakstāmrīks: pirmajā nodarbībā jau tika izmēģināts spalvaskāts, bet šoreiz bērni darbosies ar zīmuli. Vai ar zīmuli var tikai zīmēt un to dzēst? Darbnīcā zīmulis kļūs par bērnu draugu un detektīvu, ar kura palīdzību varēs atminēt mīklas un izzināt noslēpumus.

Nākamajās nodarbībās būs iespēja izmēģināt rakstīšanas paņēmienus ar ogli (19. oktobris) un rakstāmmašīnu (26. oktobris). Darbošanos pavadīs stāsti par rakstāmrīkiem, ar kuriem bērnu iemīļotus tēlus radījuši Latvijas rakstnieki.

Biļetes cena – 1,00 LVL (1,42 EUR); ģimenes biļete (1 – 2 pieaugušie un 1 – 4 bērni līdz 16 gadu vecumam) – 2,00 LVL (2,85 EUR).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.