Sarunas starp Tevi un Mani

Sarunas starp tevi un mani

Trešdien,16. janvārī, plkst. 19:00 Rakstniecības un mūzikas muzejā ar muzikālo programmu Sarunas starp Tevi un Mani viesosies dzejniece Inga Norvaiša un apvienība Mēnesgaismas naktsputni.

Sarunas starp tevi un mani

Programmas kompozīciju veido Ingas Norvaišas mīlestības dzeja no dzejas krājuma Starp Jā un Nē pašas autores lasījumā. Dzejniece stāsta par krājumu un aicina: “Tas ir starp aizliegto un atļauto, vientulību un tuvību. Starp mīlestību un naidu. Ikdienas steidzīgajā ritmā ieturi pauzi – pārstāj ierasti domāt, ierasti justies. Atļauj dvēselei lidot un skaistums tevī uzziedēs.”

Muzikālo noskaņu radīs grupa Mēnesgaismas naktsputni, jauna apvienība, kas tikai sāk sevi pieteikt plašākai klausītāju auditorijai.

“Naktsputni ir domas un sajūtas, kas atraisās no dienas realitātes un lido naktī. Vasaras un rudens, ziemas naktis. Pilnas zvaigžņu un mistikas. Bērnības sapņi sitas logā. Satraucošā mēnesgaisma. Viss skaidri redzams, tomēr viss ir citādi.” /I. Celmiņa/

Vakara gaitā tiks atskaņotas Ata Priedīša, Anitas Zambares, Imanta Kalniņa un Aivara Hermaņa dziesmu interpretācijas.

Grupas sastāvā muzicē: Līga Kārkliņa (flauta, putni), Einārs Ezers (ģitāra, balss, putni), Valters Veinbergs (bass, balss, putni), Andris Šņoriņš (perkusijas, putni), Anita Zambare (balss, taustiņi, putni).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.