Šodien vārda dienas svin:Salvis, Selva, Venta

 

Artūrs Virtmanis

Artūrs Virtmanis (1971) ir mācījies Latvijas Mākslas akadēmijas Tēlniecības nodaļā (1990 – 1996).

Guna Gelgote

Guna Gelgote (soprāns) studējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā pie asociētās profesores Andželas Gobas, vēlāk maģistrantūrā mācījusies Lietuvas Mūzikas un Teātra Akadēmijā profesores Regīnas Maciutes klasē. Gunta bieži piedalās mūsdienu mūzikas atskaņojumos, viņai arī veltīti vairāki jaunās mūzikas opusi.

Paulis Postažs

Paulis Postažs dzimis 1976. gadā. Studējis Latvijas Mākslas akadēmijā, iegūstot maģistra grādu glezniecībā 2000. gadā. Šobrīd mākslinieks dzīvo un aktīvi strādā Latvijā, tomēr guvis atzinību ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā, viņa darbi skatāmi Vācijas, Beļģijas, Francijas, Itālijas un citu valstu nozīmīgās mākslas galerijās. Mākslinieka darbi piedalījušies arī prestižā izsoļu nama “Sotheby’s” izsolēs. Izstādēs piedalās jau kopš 1992. gada.

Laura Feldberga

Laura Feldberga savos darbos tiecas atklāt neredzamo, bet jūtamo pasauli, kuru veido emocijas, sapņi, ilūzijas, iztēles ainas – to, kas nav reāli taustāms, bet ir nojaušams aiz redzamā. Pavedieni, kas saista cilvēku ar vidi, ainavu, ar citiem cilvēkiem; situācijas un atklāsmes, kas ietekmē un maina dzīves ceļu; mirkļi, kuros ar cilvēku notiek dzīve. Tēlus Laura veido ģeometriski vienkāršus, kā logotipus vai shematiskus atveidojumus tam, kas ir sarežģīt un mainīgs. Viņa tiecas novest līdz vienai vienkāršai formai vai zīmei to, kas ir sajūtu un iespaidu sakopojums.

Čārlzs Bukovskis

Čārlzs Bukovskis ir viens no ievērojamākajiem Amerikas XX gadsimta rakstniekiem un dzejniekiem, tā saucamā „netīrā reālisma” pārstāvis. Savu pirmo stāstu viņš publicēja 24 gadu vecumā, 35 gadu vecumā sāka rakstīt dzejoļus. Kopumā līdz šim ir izdoti 6 viņa romāni, 16 stāstu un vairāk nekā 30 dzejoļu krājumi. Latviešu valodā Bukovska dzejoļi ir pieejami portālā satori.lv […]

Ieva Akuratere

Ieva Akuratere

Ellie Goulding

Ellie Goulding

Miks Dukurs

Miks Dukurs

David Guetta

David Guetta ir franču dīdžejs, kurš karjeras laikā pārdevis vairāk nekā 40 miljonus ierakstu, un producents ar milzīgu fanu armiju.

Nele Zirnīte

Nele Zirnīte dzimusi 1959. gada 27. maijā Lietuvā. No 1978. līdz 1982. gadam studēja Viļņas Mākslas institūtā, bet 1982. gadā Nele pārcēlās uz dzīvi Latvijā, turpinot mācības Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļā līdz 1984. gadam. Nele Zirnīte ieguvusi grafikas specialitātes, mākslinieces grafiķes un pedagoģes kvalifikāciju. 1988. gadā māksliniece iestājās Latvijas Mākslinieku savienībā. 2000. gadā Nele […]

Rakstu autors:


E-art.lv ir kultūras informācijas tīkls, kas izveidots, apkopojot informāciju par notikumiem un cilvēkiem kultūras un mākslas jomās.

Kontakti:

  • Preses relīzēm: info@e-art.lv
  • Sadarbības piedāvājumi: rolands@e-art.lv

Citas mājas lapas