Šodien vārda dienas svin:Aļģirds, Alģis, Oļģerts, Orests

 

Edgars Kvjatkovskis

Edgars Kvjatkovskis ieguvis bakalaura grādu tēlniecībā un šobrīd turpina studijas Latvijas Mākslas akadēmijas maģistrantūrā Tēlniecības apakšnozarē. Mūžizglītības programmas “Erasmus” ietvaros studējis Minhenes Mākslas akadēmijā. Grupu izstādēs, simpozijos un konkursos, Latvijā un ārpus tās, piedalās kopš 1998. gada. 2004. gadā ieguvis 1. vietu Latvijas tēlnieku granīta simpozijā. Kopš 2007. gada ir Latvijas Mākslinieku savienības biedrs. 2010. gadā organizējis “Starptautisko monumentālo mozaīku simpoziju” Latvijā, kurā piedalījās dalībnieki no septiņām valstīm. Bakalaura studiju laikā divus gadus bijis Latvijas Mākslas akadēmijas karnevāla kurators. Paralēli studijām Akadēmijā pasniedzis veidošanu bērnu mākslas skolās. 2011. gadā Rīgas Jūgendstila muzejā atklāta mākslinieka pirmā rotu personālizstāde “Alberta 12”. Organizējis Starptautisko mākslas festivālu “Mākslas dienas”, kā arī piedalījies Starptautiskā pozitīvās mūzikas un mākslas festivāla “Laba Daba” organizēšanā. Edgara Kvjatkovska mākslas darbi atrodas privātkolekcijas Latvijā un ārpus tās.

Savos darbos mākslinieks savienojis gan praktisko, gan estētisko pusi, radot rotas, kas ir elegantas, ar enerģiju piesātinātas un savu nēsātāju iedvesmo kā svētkos, tā ikdienā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.


E-art.lv ir kultūras informācijas tīkls, kas izveidots, apkopojot informāciju par notikumiem un cilvēkiem kultūras un mākslas jomās.

Kontakti:

  • Preses relīzēm: info@e-art.lv
  • Sadarbības piedāvājumi: rolands@e-art.lv

Citas mājas lapas