Jauna sadaļa ROKDARBI

Jauna sadaļa ROKDARBI
Jauna sadaļa ROKDARBI

Kopš maija beigām esam izveidojuši jaunu sadaļu “Rokdarbi“. Rokdarbos publicēsim visu to, kas saistīts ar rokdarbiem un amatniecību, sākot no idejām un papildinot ar pamācībām un rakstiem. Rokdarbiem būs vairākas apakšsadaļas: ādas apstrāde un darinājumi, akmeņu apgleznošana, aušana, dekupāža, filcēšana, floristika, koka izstrādājumi, krelles un rotas, māls un plastika, stikla un metāla māksla, šūšana, sveču […]

e-art.lv | 2013-06-04 16:37

Kopš maija beigām esam izveidojuši jaunu sadaļu “Rokdarbi“. Rokdarbos publicēsim visu to, kas saistīts ar rokdarbiem un amatniecību, sākot no idejām un papildinot ar pamācībām un rakstiem.

rokdarbiem rokassomiņa

Rokdarbiem būs vairākas apakšsadaļas: ādas apstrāde un darinājumi, akmeņu apgleznošana, aušana, dekupāža, filcēšana, floristika, koka izstrādājumi, krelles un rotas, māls un plastika, stikla un metāla māksla, šūšana, sveču un ziepju veidošana, mājas dekorēšana un daudzas citas.

Esam sākuši ar dažām idejām rokdarbiem, piemēram, kā izgatavot papīra rozes vai ko darīt ar tukšajām pudelēm un kā tās pārvērst par krāsainām vāzēm.

Ja arī tev ir idejas un padomi ar ko vēlies padalīties, reģistrējies un publicē rakstus vai sūti rakstus uz info@e-art.lv.

e-art.lv