Bootstrap
kultūras platforma - kultūras jaunumi, pasākumi, izstādes, koncerti, konkursi
 

Privātums


Saskaņā ar lietošanas noteikumiem,

Kļūstot par reģistrēto lietotāju, persona piekrīt savu reģistrētā lietotāja profilā norādīto datu apstrādei;

Katrs reģistrētais lietotājs apzinās un piekrīt, ka viņa lietotāja profilā norādītie dati ir publiski pieejami visiem pārējiem reģistrētajiem lietotājiem, kā arī ierobežotā apjomā trešām personām (ievērojot lietotāja profilā noteikto reģistrētā lietotāja iespēju izvēlēties atsevišķu datu pieejas ierobežošanu) un, ka šo datu izmantošana nav atkarīga no E-ART.LV.

Tehniskā informācija.

Lai uzlabotu mājas lapas kvalitāti un saturu, tiek ievākta informācija par katru apmeklētāju, kurš apmeklē kādu no lapām, kas atrodas Domēnu mājas lapā.

Galvenie dati, kas tiek ievākti ir:

  • IP adrese un cita informācija, kas var tikt iegūta izmantojot IP adresi,
  • saite no kuras ir nācis apmeklētājs un kurp dodas no šīs lapas,
  • kuras lapas un cik bieži apmeklē.

Savukārt lietotāja pārlūkā var tik saglabāti “cepumiņi” (angliski – cookies), kas var tikt atjaunoti un papildināti katrā apmeklējuma reizē. Šos datus lietotājs var patstāvīgi izdzēst no sava pārlūka.

E-pasta adreses

  1. Ir aizliegts izmantots domēnu e-pastus komercpiedāvājumu sūtīšanai, arī tad, ja tie ir brīvi pieejamas.
  2. Domēniem piesaistītās e-pasta adreses nedrīkst izmantot arī e-pastu apstrādes sistēmās, lai sūtītu komercpiedāvājumus no trešajām personām. Izmantojot e-pasta apstrādes sistēmas komercpiedāvājumu sūtījumiem ir pieļaujams tikai tādos gadījumos, ja e-pasta īpašnieks pats ir tam piekritis un nodevis šo informāciju e-pasta apstrādes sistēmas dalībniekiem.

Kādas ir tavas tiesības saistībā ar taviem datiem

Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat pievienojis kādus komentārus, jūs variet pieprasīt saņemt savu personas datu eksportu, lai redzētu informāciju, kurus par jums glabājam, ieskaitot visus datus, ko esat mums sniedzis. Jūs variet pieprasīt arī visu savu personas datu dzēšanu, ko glabājam par jums. Tas neietver datus, kurus mums ir pienākums glabāt administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Datu pieprasījumu var sūtīt uz rolands (a) e-art.lv