Karostas bērnu diena

Karostas bērnu diena
Karostas bērnu diena

Šī gada 24. augustā Karostā, Sēņu mājas pagalmā, notika jauniešu nevalstiskās organizācijas IMKA Liepāja organizētā “Karostas bērnu diena“. Pasākums notiek jau otro gadu. Sākums bija paredzēts divpadsmitos, bet pirmie bērni ieradās pusdivpadsmitos. Kopumā ieradās ap četrdesmit bērniem. Viņi bija ļoti atsaucīgi un, pasākumam tuvojoties beigām, daudzi jautāja: “Vai jūs rīt arī te būsiet?” No sākuma… Turpiniet lasīt Karostas bērnu diena

e-art.lv | 2008-08-26 12:00

Šī gada 24. augustā Karostā, Sēņu mājas pagalmā, notika jauniešu nevalstiskās organizācijas IMKA Liepāja organizētā “Karostas bērnu diena“. Pasākums notiek jau otro gadu. Sākums bija paredzēts divpadsmitos, bet pirmie bērni ieradās pusdivpadsmitos. Kopumā ieradās ap četrdesmit bērniem. Viņi bija ļoti atsaucīgi un, pasākumam tuvojoties beigām, daudzi jautāja: “Vai jūs rīt arī te būsiet?

Karostas bērnu diena 2008

No sākuma bērniem stāstījām par to, kādēļ nepieciešams sakopt dabu, bet pēc tam sekoja atkritumu savākšana Sēņu mājas pagalmā. Mazie bija entuziasma pilni, un šo darbu paveica piecās minūtēs. Pēc tam bērni varēja radoši izpausties, veidojot puķītes, vāzes un citas lietas no polietelēna maisiņiem, tetrapakām un plastmasas pudelēm, kā arī zīmējot. Protams, bija arī cita veida aktivitātes, kā “makarona” ēšana, klasīšu lēkšana, kurpju šņoru siešana, bumbiņu mērķī mešana u.c. Aicinājām mazos cilvēciņus padomāt par pasauli ilgtermiņā – par to, kāda pasaule būtu, ja par to rūpētos, un kāda tā būtu, ja ne. Šīs domas viņi vizualizēja, apdarinot divus pasaules modeļus ar puķītēm, kociņiem un polietelēna maisiņiem, tādējādi darot uzskatāmu nākotnes vīziju – sakopto un nesakopto pasauli.

e-art.lv