Visas vietas

  A

  B

  Č

  C

  D

  E

  F

  G

  Ģ

  G

  I

  J

  K

  L

  M

  N

  O

  P

  R

  S

  T

  V

  Z


  Pēdējās pievienotās

  Latvian Art Directors Club (LADC) ir biedrība, kas jau 14 gadus rūpējas par radošo nozaru meistarības un profesionālo standartu izaugsmi, izglīto, iedvesmo un iedrošina esošo un nākamo radošo talantu paaudzi.

  13. janvāra iela 33 Rīga,

  Baltijas, īpaši Latvijas mūsdienu un laikmetīgo mākslu galerijā “Bastejs” pārstāv tādi izcili mākslinieki kā Peeter Allik, Kristiāns Brekte, Sigita Daugule, Helēna Heinrihsone, Ivars Heinrihsons, Frančeska Kirke, Irēna Lūse, Leonards Laganovskis, Ritums Ivanovs, Henrijs Preiss, Skuja Braden, Juris Utāns.

  Alksnāja iela 7 Rīga,

  ROMA Cafe atrodas vēsturiskajā Romas dārzā un ir radīta pēc arhitekta Agra Padēļa-Līņa veidotā dizaina kā kafejnīca ar āra terasi. ROMA cafe ikvienam ir iespēja nobaudīt to, kas itāliešu virtuvi ir padarījis par iemīļotu un pazīstamu visā pasaulē – uzkodas, vieglus salātus, pastas, risoto un, protams, kārdinošos desertus – tiramisu, mājās gatavotu saldējumu u.c. Piedāvājumā […]

  Zivju iela 3 Liepāja,

  Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra māja “Zirgu pasts”

  Dzirnavu iela 46 LV-1010,

  Mūkusalas Mākslas salona (MMS) darbību nodrošina privātā iniciatīva – ar mērķi radīt demokrātisku, jebkuram sabiedrības pārstāvim atvērtu vidi, kurā baudīt un iepazīt Latvijas mākslu bez maksas.

  Mūkusalas iela 42 Rīga,

  Koncertzāles “Lielais dzintars” īpašais veidols, unikālais iekšējais plānojums un izcilā akustika ļauj apgalvot, ka šī, visam Baltijas jūras reģionam nozīmīgā kultūras centra apmeklējums katram viesim kļūs par neaizmirstamu notikumu.

  Radio iela 8 Liepāja,

  Kuldīgas Mākslas nams

  1905. gada iela 6 Kuldīga,

  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments

  Angļu valodas grāmatu veikals Robert’s Books Rīgā.

  Dzirnavu iela 51 Rīga,

  bārs Autentika

  Bruņinieku iela 2 Rīga,

  Rakstu autors:


  E-art.lv ir kultūras informācijas tīkls, kas izveidots, apkopojot informāciju par notikumiem un cilvēkiem kultūras un mākslas jomās.

  Kontakti:

  • Preses relīzēm: info@e-art.lv
  • Sadarbības piedāvājumi: rolands@e-art.lv

  Citas mājas lapas