Bootstrap
kultūras platforma - kultūras jaunumi, pasākumi, izstādes, koncerti, konkursi
 

Latvian Art Directors Club

Latvian Art Directors Club (LADC) ir biedrība, kas jau 14 gadus rūpējas par radošo nozaru meistarības un profesionālo standartu izaugsmi, izglīto, iedvesmo un iedrošina esošo un nākamo radošo talantu paaudzi.

Galerija Bastejs

Baltijas, īpaši Latvijas mūsdienu un laikmetīgo mākslu galerijā “Bastejs” pārstāv tādi izcili mākslinieki kā Peeter Allik, Kristiāns Brekte, Sigita Daugule, Helēna Heinrihsone, Ivars Heinrihsons, Frančeska Kirke, Irēna Lūse, Leonards Laganovskis, Ritums Ivanovs, Henrijs Preiss, Skuja Braden, Juris Utāns.

ROMA cafe Liepājā. Foto Lauma Kalniņa / romasdarzs.lv

Mākslas galerija “Roma”

ROMA Cafe atrodas vēsturiskajā Romas dārzā un ir radīta pēc arhitekta Agra Padēļa-Līņa veidotā dizaina kā kafejnīca ar āra terasi. ROMA cafe ikvienam ir iespēja […]

Mūkusalas Mākslas salons

Mūkusalas Mākslas salona (MMS) darbību nodrošina privātā iniciatīva – ar mērķi radīt demokrātisku, jebkuram sabiedrības pārstāvim atvērtu vidi, kurā baudīt un iepazīt Latvijas mākslu bez maksas.

Lielais dzintars

Koncertzāles “Lielais dzintars” īpašais veidols, unikālais iekšējais plānojums un izcilā akustika ļauj apgalvot, ka šī, visam Baltijas jūras reģionam nozīmīgā kultūras centra apmeklējums katram viesim kļūs par neaizmirstamu notikumu.