Aijas Andrejevas jaunā albuma “Tagadne” prezentācija kopdarbam ar Baltic Groove Orchestra

Publicēts: | Atjaunots:


Aija Andrejeve - Tagadne. Foto: Māris Ločmelis.
Aija Andrejeve - Tagadne. Foto: Māris Ločmelis.

Simfoniskais kolektīvs “Baltic Groove Orchestra” un tā mākslinieciskais vadītājs Jānis Ivuškāns ir uzsākuši sadarbību ar vienu no Latvijas popmūzikas balsīm – dziedātāju Aiju Andrejevu. Šī sadarbība ir izvērsusies par kopīgu projektu, kurā tiek radīts Andrejevas jaunais albums “Tagadne”.

Aijas Andrejevas balss ir pazīstama ar tās spēcīgo un emocionālo izpausmi, kas padara šo sadarbību ar “Baltic Groove Orchestra” un tā diriģentu Jāni Ivuškānu par spilgtu notikumu Latvijas mūzikas jomā. Papildus dziedātājas talantam, šajā projektā iesaistīts arī Kasparu Ansons, kura līdzdalība albumā piešķir tam vēl lielāku muzikālo daudzveidību.

Aija Andrejeva. Albums “Tagadne”.

Albums “Tagadne” savieno tradicionālo popmūzikas izteiksmi ar simfoniskā orķestra bagātīgo skanējumu. Šāda veida muzikālā sintēze ne vien paplašina klausītāju redzesloku par mūsdienu mūzikas iespējām, bet arī atklāj jaunas muzikālās dimensijas, kuras iepriekš nebija tik izteikti pārstāvētas Latvijas popmūzikā.

Albumā “Tagadne” iekļautas desmit kompozīcijas, kuras ir radītas rūpīgā un radošā procesā, kas ilga vairāk nekā divus gadus. Šajā laikā tika veikta smalka dziesmu aranžējumu un ierakstīšanas darba izpildīšana, apvienojot dzīvos instrumentus ar orķestra plašo skanējumu. Šis process atklāja citādāku pieeju mūzikas radīšanā, kurā digitālās tehnoloģijas tiek apvienotas ar klātienes muzikālo izpausmi.

Arī dziedātāja Aija Andrejeva atzīst, ka šis albums ir viņas muzikālās karjeras emocionāli bagātākais un interesantākais projekts. Albums ir veidots kā svētku albums, kurš atzīmē 20 gadus kopš Andrejevas debijas skatuves mākslā, piedāvājot klausītājiem daudzpusīgu muzikālo pieredzi, kas apvieno roka, lirisko un smeldzīgo mūzikas elementus.

Albuma “Tagadne” prezentācija

Albuma prezentācijas koncerts notiks 2024. gada 12. martā plkst. 19.00 kultūrtelpā “Tu jau zini Kur”, Tallinas ielā 10, Rīgā. Šis koncerts solās būt ne vien albuma prezentācija, bet arī mūzikas notikums, kas apvieno spēcīgas mākslinieciskās personības un inovatīvu mūzikas izteiksmi.

Aija Andrejeve - Tagadne. Foto: Māris Ločmelis.
Aija Andrejeve – Tagadne. Foto: Māris Ločmelis.

2 Replies to “Aijas Andrejevas jaunā albuma “Tagadne” prezentācija kopdarbam ar Baltic Groove Orchestra

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.