Atskats un bildes no Klonu kāzām – 77. Latvijas Mākslas akadēmijas karnevāla


LMA karnevāls 2015 – Klonu kāzas. Attēls: 6

Arī šogad spilgti un jautri tika aizvadīts kārtējais – nu jau 77. Latvijas Mākslas akadēmijas karnevāls. LMA studentu negulētās naktis attaisnojās un karnevāla telpas varēja dižoties ar krāšņām un interesantām dekorācijām. Šī gada tēma bija “Klonu kāzas“. Daži izvēloties tērpus bija likuši uzsvaru uz klonēšanu, daži – uz kāzām. Citi uz abiem kopā, un vēl citiem bija sava īpašā variācija par šī gada tēmu. Gadījās redzēt arī tādus, kuri ikdienā, iespējams, ir ļoti kolorīti, tāpēc uz karnevālu bija ieradušies “cilvēka parastā” maskā, kas, protams, nav aizliegts un neliedz baudīt karnevāla īpašo atmosfēru, dejot un priecāties kopā ar visiem.

LMA karnevāls 2015 – Klonu kāzas. Megaskats

[poll id=”5″]

Bildes no LMA karnevāla 2015 – Klonu kāzas.

Bildes no 2015. gada LMA karnevāla "Klonu kāzas". Līga.

Neatņemama pasākuma sastāvdaļa ir mūziķu uzstāšanās un dažādas performances. Šogad karnevāls īpaši priecēja ar Igo un Ozola priekšnesumu, kā arī jāuzteic “Duets Sandra”, kas spēja pulcēt un likt griezties dejā diezgan prāvam skaitam ļaužu, kā arī piesaistīt pat pašmāju slavenību skatus. Uzstājās arī latviešu “The Pink Elephant”, “The Coco’nuts”, “Pyro Trees”, kā arī lietuviešu grupa “Without Letters” u.c.

lma-karnevals-2015-foto-10-klonu-kazas

Mūziķiem un citiem māksliniekiem, kas kāpa uz skatuves, protams, arī bija lieliski karnevāla kostīmi, piemēram, dāmas no “Soul Tap” savu stepa dejas priekšnesumu sniedza uzvilkušas gāzmaskas.

LMA karnevāls. Soul Tap

Literatūras telpā varēja klausīties Latvijā pazīstamu dzejnieku lasījumus – Henriku Eliasu Zēgneru, Tomu Treibergu, Arti Ostupu, Ingu Gaili, Martu Pujātu, Andri Zeibotu, kā arī jaunos talantus – Elvīru Blomu, Ivaru Šteinbergu, Ingu Pizāni, Gunti Kursišu un Raimondu Ķirķi. Nakts garumā bija iespēja uzņemt paš-foto ar Raini un “nomazgāties” tīrā dzejā Satori “Audiodušās”, ko izmantoja ne viens vien karnevāla dalībnieks.

Mākslinieku sniegtie priekšnesumi, oriģinālās dekorācijas un mākslas instalācijas, un pats galvenais – karnevāla apmeklētāji rada šo vienreizējo un mazliet mistisko karnevāla nakts burvību. Trakulīgā ballīte ir beigusies, tagad laiks mieram un pārdomām pirms Lieldienām.

lma-karnevals-2015-foto-19-klonu-kazas

Visi foto no 2015. gada LMA karnevāla – Klonu kāzas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.