Biedrība MUS atklās Paradīzi

Publicēts:


MUS paradīze, Totaldobže

Biedrības MUS 11. oktobrī, plkst. 19:00 mākslas centrā “Totaldobže” atklās foto izstādi “Paradīze”, kurā piedalīsies 13 jaunie mākslinieki.

Izstādes dalībnieki savās foto sērijās un instalācijās pēta paradīzes kā labklājības, kārtības un organizētības neiespējamību. Tas parādās katra autora darbos caur mēģinājumiem risināt globālas un personīgas problēmas, veicot psihoanalīzi, pētot atmiņu, traumu ietekmi cilvēka tālākajā dzīvē. Tiek pieņemts, ka problēmu esamība, arī to cēloņu nozīmība un daudzveidība, parāda, cik tālu no paradīzes ideāliem ir mūsdienu pasaule.

MUS paradīze, Totaldobže

Biedrība MUS

Biedrība MUS izveidota, apvienojoties 13 fotogrāfijas studentiem, kuri 2013. gada beigās absolvēs LKA Latvijas Kultūras koledžas programmu “Kultūras menedžeris ar specializāciju fotogrāfijā”. Tās mērķis ir veicināt jauno fotogrāfu kopdarbību, izstrādājot mākslas un kultūras projektus, kā arī veidojot kopīgas izstādes.

Biedrība vēlas pieteikt sevi Latvijas kultūras un laikmetīgās mākslas vidē kā radošus jaunās paaudzes māksliniekus, īstenojot kopīgu grupas fotoizstādi, papildinātu ar dažādām instalācijām un video projekcijām.

Izstāde būs apskatāma mākslas centra “Totaldobže” telpās no 11.- 26. oktobrim. „Paradīzi” interesentiem būs iespējams apmeklēt katru darba dienu no 15:00- 19:00. Ieeja izstādē ir bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.