Sāksies biļešu tirdzniecība uz grupas Anthrax koncertu

Publicēts:


grupa Anthrax

Šodien, 8. jūlijā, plkst. 10.00 tiek uzsākta biļešu tirdzniecība uz thrash metal supergrupas “Anthrax” koncertu, kas 26. jūlijā norisināsies Rīgā – klubā “Melnā Piektdiena”.

grupa Anthrax

Biļetes uz smagā metāla grandu koncertu iespējams iegādāties “Biļešu servisa” kasēs un internetā.

“Anthrax” šīsvasaras turnejas ietvaros sniedz ne tikai atsevišķus koncertus, bet arī uzstājas dažādos festivālos. “Anthrax” ir arī vieni no ceļojošā festivālā “Sonisphere Festival” galvenajiem māksliniekiem, līdzās tādām grupām kā “Metallica”, “Machine Head”, “The Cult”. “Anthrax” pirmā uzstāšanās notika 4. jūlijā Vācijā un grupa festivāla ietvaros uzstāsies arī Zviedrijā, Somijā un Lielbritānijā.

Grupas ritma ģitārists Skots Īans (Scott Ian) intervijā mūzikas portālam “Komodo Rock” atzīst, ka šīsvasaras koncerti, uzstāšanās festivālos un rudenī gaidāmais albums “Worship Music” grupai ir ļoti gaidīti notikumi. “Mēs mīlam metālmūziku un jaunā albuma ieraksts kalpo kā iedvesma tālākai darbībai. Festivālos koncentrēsimies uz pazīstamo gabalu atskaņošanu, bet atsevišķajos koncertos fani dzirdēs arī vairākas dziesmas no jaunā albuma”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.