Vecpilsētas teātra izrāde “Spēlēsim Brehtu”

Vecpilsētas teātra izrāde “Spēlēsim Brehtu”
Vecpilsētas teātra izrāde “Spēlēsim Brehtu”

Vecpilsētas teātris aicina uz izrādi “Spēlēsim Brehtu”, kas veidota pēc Bertolda Brehta lugas “Trīsgrašu opera” motīviem un ko iestudējusi režisore Edīte Neimane. “Trīsgrašu opera” ir viena no populārākajām Bertolda Brehta lugām. Tajā savienoti episkā teātra aizmetņi, melodrāma, kino tipiskā ainu montāža un kabarē elementi. Turklāt “Trīsgrašu operā” parādās Brehta brīnumainā asprātība, dzirksteļo burtiski katrs teikums, […]

e-art.lv | 2008-12-03 16:48

Vecpilsētas teātris aicina uz izrādi “Spēlēsim Brehtu”, kas veidota pēc Bertolda Brehta lugas “Trīsgrašu opera” motīviem un ko iestudējusi režisore Edīte Neimane.

Vecpilsētas teātris - Spēlēsim Brehtu
Spēlēsim Brehtu

“Trīsgrašu opera” ir viena no populārākajām Bertolda Brehta lugām. Tajā savienoti episkā teātra aizmetņi, melodrāma, kino tipiskā ainu montāža un kabarē elementi. Turklāt “Trīsgrašu operā” parādās Brehta brīnumainā asprātība, dzirksteļo burtiski katrs teikums, katra frāze.

Vecpilsētas teātris piedāvā savdabīgu Bertolda Brehta lugas “Trīsgrašu opera”iestudējumu — izrādi, kurā astoņi dažāda vecuma tēlotāji kopā ar esošajiem teātra aktieriem rādīs savu versiju balādei par Mekiju Nazi.

Izrādi “Spēlēsim Brehtu” notiks Mākslas darbinieku namā 5. decembrī 19:00.

Biļetes cena 3.00 Ls, kuras pirms izrādes Mākslas darbinieku namā.

e-art.lv