Braiens Adamss (Bryan Adams) Rīgā (2024), 8. jūlijā, Arēnā Rīga

Publicēts: | Atjaunots:


Braiens Adamss Rīgā (2024)
Braiens Adamss Rīgā (2024)

Bryan Adams, šovasar, 8. jūlijā, Arēnā Rīga uzstāsies ar savu jaunāko koncertturneju “So Happy It Hurts”. Šis pasākums solās būt viens no vasaras nozīmīgākajiem muzikālajiem notikumiem, pulcējot mūzikas cienītājus no visas Latvijas.

So Happy It Hurts

Bryan Adams, So Happy It Hurts Tour 

Turneja, kuras nosaukums ir aizgūts no mākslinieka piecpadsmitā studijas albuma, jau ir sākusies Amerikas Savienotajās Valstīs un turpināsies Eiropā, piedāvājot skatītājiem iespēju baudīt Bryan Adams radīto muziku. Šis albums tika nominēts arī prestižajai Grammy balvai.

Bryan Adams leģendārās uzstāšanās ir ieguvušas viņam atzinību kā vienam no labākajiem mūsdienu rokmūzikas māksliniekiem. Viņa spēja radīt neaizmirstamu atmosfēru, mijiedarbojoties ar auditoriju un demonstrējot enerģiju, kas ir raksturīga tikai īstiem mūzikas meistariem, ir neapšaubāma. Adamsa balss un skatuves klātbūtne liecina par viņa nevainojamo meistarību un ilggadējo pieredzi.

(Everything I Do) I Do It For You

Koncerta programmā paredzēts iekļaut mākslinieka populārākos un mīļākos hitus, tostarp dziesmas no jaunākā albuma “So Happy It Hurts”. Fans varēs dzirdēt tādas pazīstamas dziesmas kā “(Everything I Do) I Do It For You”, “Summer of ’69”, “Heaven”, un daudzas citas, kas ir kļuvušas par rokmūzikas klasiku.

Bryan Adams – Please Forgive Me

Biļešu iegādes iespējas

Biļetes uz šo neaizmirstamo muzikālo notikumu būs pieejamas tirdzniecībā no 26. janvāra plkst. 10.00 “Biļešu Serviss” tīklā. “FBI” un “Positivus” festivāla koncertu kluba biedriem būs iespēja iegādāties biļetes agrāk, jau no 24. janvāra, izmantojot speciālu kodu. Tā ir unikāla iespēja piedzīvot vienu no mūzikas pasaulē ievērojamākajiem māksliniekiem tieši mūsu pilsētā.

Bryan Adams ir strādājis ar vairākām pasaules mūzikas ikonām, tostarp ar tādām zvaigznēm kā Barbra Streisand, Bonnie Raitt, Rod Stewart, Sting, Tina Turner, kā arī ar mūsdienu popzvaigznēm Ed Sheeran un Taylor Swift. Viņa ilgā un krāšņā karjera ir devusi viņam neskaitāmas balvas un apbalvojumus, kā arī vairāk nekā 100 miljonus pārdotu singlu. Viņa muzikālais ceļojums ir apliecinājums viņa talantam un neatlaidībai.

Koncerts

jūlijs Arēnā Rīga būs īpašs vakars, kurā tiks piedzīvota autentiska rokmūzikas enerģija. Šis koncerts ir ne tikai iespēja dzirdēt dzīvajā izpildījumā Bryan Adams mūziku, bet arī piedzīvot maģisko atmosfēru, ko rada viņa aizraujošais skatuves sniegums. Neapšaubāmi, tas būs notikums, kuru nevajadzētu palaist garām nevienam rokmūzikas mīļotājam.
Bryan Adams koncerts Arēnā Rīga ir gaidāms notikums, kas apliecina mākslinieka ilgstošo popularitāti un muzikālo izcilību. Tas būs vakars, kas aizvedīs auditoriju ceļojumā caur laiku un mūzikas vēsturi, piedāvājot neaizmirstamu pieredzi.


Teksts eksperimentālā kārtā izveidots ar mākslīgā intelekta palīdzību, ar nelieliem redakcionālajiem labojumiem.

2 Replies to “Braiens Adamss (Bryan Adams) Rīgā (2024), 8. jūlijā, Arēnā Rīga

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.