Dziedātāja Annija Putniņa nāk klajā ar jaunu dziesmu – Diena pirms

Publicēts:


Annija Putniņa

Dziedātāja Annija Putniņa iepriecina klausītājus ar jaunu, pašas radītu dziesmu “Diena pirms“.

Annija Putniņa, kas pazīstama kā mūziklu dziedātāja un piedalījusies daudzos muzikālos projektos, arī TV šovos “Koru kari”, “Mūsu zelta dziesma”, “Okartes akadēmija”, “SEB muzikālā banka”, kā arī Eirovīzijā, kur 2009. gadā, duetā ar Kristīni Zaharovu ieguva augsto 2.vietu, šobrīd pievērsusies jaunu kompozīciju radīšanā.

2011. gada rudenī iznāca viņas pirmais singls “Tas viss jau ir bijis”, kas tapa sadarbojoties ar komponistu un pianistu Jāni Zvirgzdiņu. No šā gada februāra radio stacijās varēs dzirdēt jauno kompozīciju “Diena pirms”, kuras teksta autore ir pati dziedātāja, bet mūzikālais materiāls tapis kopā ar džeza pianistu Artjomu Sarvi. Dziesmu varēs lejuplādēt arī portālā doremi.lv.

Annija Putniņa

“Šajā ziemā ļoti ilgojos pēc sniega,” stāsta Annija.

“Patīk tā ainava, kad no debesīm krīt mirdzošas, baltas pārslas, viss piesnieg un iestājās miers, bet ne vienmēr cilvēki to pamana… šī ir tāda kā oda sniegotajām ziemas dienām un tam laikam, kad to tikai gaidām. Iesākumā tapa teksts, un tad, kopā ar džeza pianistu Artjomu Sarvi radījām mūziku un aranžējumu. Mums palīdzēja arī bundzinieks Raitis Aukšmuksts , basģitārists Edvīns Ozols, ģitārists Mārcis Auziņš. Spiltās soprāna saksofona iespēles un solo radīja Deniss Paškevičs, kas dziesmai piesķīra pavisam jaunu nokrāsu,” priecājas dziedātāja.

Jaunās kompozīcijas “Diena pirms” prezentācija un koncerts notiks 2012. gada 8. februārī klubā “Artelis” ( Rīga, Blaumaņa iela 32), ieeja no plkst. 19:00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.