Eiropas Savienības programmas Radošā Eiropa informācijas un partnerības diena Rīgā


radošā Eiropa Spīkeros

Radošās Eiropas birojs Latvijā aicina uz pirmo Eiropas Savienības programmas “Radošā Eiropa” Baltijas – Ziemeļvalstu reģiona informācijas dienu un kultūras sektora partnerības pasākumu, kas notiks š.g. 8. jūnijā, Rīgā, Spīķeru koncertzāle!

radošā Eiropa Spīkeros

Pasākumā tiks sniegta informācija par ES programmas Radošā Eiropa (2014-2020) finansējuma iespējām kultūras projektu īstenošanai un jaunu sadarbību veidošanai starp Baltijas valstu – Ziemeļvalstu kultūras organizācijām. Ar programmas “Radošā Eiropa” jaunajiem akcentiem, projektu prioritātēm, pieteikšanās nosacījumiem un projektu īstenošanas praktiskajiem aspektiem iepazīstinās Eiropas Komisijas Izglītības un kultūras ģenerāldirektorāta un Eiropas Komisijas Izglītības, audiovizuālās jomas un kultūras izpildaģentūras pārstāvji.

Būs viesi no ārzemēm

Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja satikt Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Islandes Radošās Eiropas biroju pārstāvjus, lai uzzinātu par iespējām veidot sadarbību ar šo valstu kultūras organizācijām mākslas, mūzikas, skatuves mākslas u.c. kultūras nozaru projektu iesniegšanai programmā “Radošā Eiropa”.

Pasākums notiks angļu valodā, tādēļ, ja Jums pasākumā ir nepieciešams nodrošināt tulkojumu, lūgums rakstīt organizatoriem – radosaeiropa@km.gov.lv .

Pieteikties pasākumam var līdz 1. jūnijam http://go.mediabox.lv/1AuoVkR .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.