festivāla Positivus pozitīvajam stāstam par dzelteno kurpi 3 gadadiena

Publicēts:


Ebony Bones dzeltenā kurpe
Ebony Bones dzeltenā kurpe

Pāris dienas pēc Positivus festivāla kopā ar Līvu nolēmām aplūkot kā tad izskatās pasākuma norises vieta, kad tai pāri gājuši aptuveni 30 tūkstoši cilvēku. Un tā 1dienas pēcpusdienā sēžamies uz velo un minamies uz Zvejnieku parku. Mūs sagaida nomīdīta zāle, kaudzēs sakrauti atkritumu maisi, kuros kaut ko derīgu vēl mēģina atrast kaiju bari. Bariņš brīvprātīgo puišu novāc teritorijas nožogojumu. Izlemjam aizbraukt līdz jūrai, šķērsojot veco futbollaukumu (vietu, kur atradās galvenā – Tele2 skatuve).  Zemē vēl mētājas dažādas drazas, tad pēkšņi pamanu dzeltenu kurpi. Nu tādu neparastu, kā no gumijas veidotu. Smuka, bet nu kur tad es tādu likšu? Neko, dodamies tālāk līdz jūrai. Saulīte spīd kādu brīdi pasēžam pludmalē un dodamies pa to pašu ceļu atpakaļ. Kurpe vēl joprojām stāv turpat. Atkal apstājamies un nevaru izdomāt paņemt to vai nē. nu ja būtu parasta pludmales čība vai keda vai kurpe, nu nekas īpašs, mazums cilvēku pazaudē apavus, kur nu vēl tādā festivālā. bet tā kurpe… bija kaut kā īpaša. Nu nebiju tādu redzējusi. Paņēmu. Uzliku uz bagāžnieka un devāmies mājās.

Ebony Bones dzeltenā kurpe
Ebony Bones dzeltenā kurpe.
Foto: Anete Auziņa

Sagūglēju netā, ka kurpe (ak, aizmirsu pateikt ka 39. izmērs un labajai kājai :D) ražota Brazīlijā, firma Melissa. rodas aizdomas, ka varētu būt kādam no māksliniekiem. Kā godīgs cilvēks ielieku ziņu festivāla mājaslapā forumā, cerot, ka varbūt tomēr īpašnieks atrodas.

Līdz šovakar pēkšņi zvana draudzene Guu un saka, ka kurpe pieder Ebony Bones! Viņa skatoties savas festivāla bildes ieraudzījusi māksliniecei kājās tādas kurpes!!!

Ebony Bones dzeltenās kurpes uzstājoties uz festivāla Positivus skatuves
Ebony Bones dzeltenās kurpes uzstājoties uz festivāla Positivus skatuves

Nu ko, gadās arī tā! Tagad man ir super truper suvenīrs no pasākuma un īpašais stāsts arī:)

Gaidam nākamo festivālu 😉 kas zin, ko tas atnesīs

P.S. Paldies Ebonijai:D varētu viņa to otru kurpi atsūtīt, manai mammai der un patīk arī:) 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.