Filma MS1: Cietuma gals (Lockout)

Publicēts: | Atjaunots:


MS1: Cietuma gals filmas plakāts
MS1: Cietuma gals filmas plakāts

Lielākajos Latvijas kinoteātros no š. g. 15. jūnija būs skatāma asa sižeta fantastikas trilleris “MS1: Cietuma gals” (“Lockout“). Filmas producents un viens no scenārija autoriem ir kulta filmas “Piektais elements (“The Fifth Element”, 1997. g.) radītājs Luks Besons (Luc Besson). Asā un ātrā sižeta humora pārpilnā kino lente “Lockout” ļauj skatītājiem nonākt 2079. gadā, lai vērotu stāstu par kosmosa vidē izveidotu cietumu īpaši bīstamiem ieslodzītajiem.

Luks Besons savā jaunajā filmā “MS1: Cietuma gals” skatītāju pārceļ uz nākotnes cietumu kosmosā

MS1: Cietuma gals filmas plakāts
MS1: Cietuma gals filmas plakāts

Belgradā (Serbijā) filmētā kinofilma “MS1: Cietuma gals” radīta Luka Besona raksturīgajā stilā – filmā liels uzsvars likts uz vizuālajiem elementiem un darbības intensitāti. Producents Luks Besons, dēvēts par “Cinema du Look” kustības krusttēvu, turpina 90. gadu labākās kino tradīcijas un ietur stilu, filmā uzsverot spilgtos, vizuālos efektus. Iepriekš minētās kustības pārstāvji īpašu akcentu liek tieši uz vizuālajiem specefektiem.

Filmā “MS1: Cietuma gals” Gaja Pīrsa (Guy Pearce) atveidotajam tēlam tiek piešķirta pēdējā iespēja glabt savu brīvību – viņš ir netaisnīgi apvainots par spiegošanu pret ASV. Varonim jāizglābj sagūstītā prezidenta meita, ko atveido aktrise Mega Greisa (Maggie Grace). Uzdevumu sarežģī tas, ka prezidenta meita ieslodzīta īpaši augstas drošības cietumā, kas atrodas kosmiskajā telpā. Pēc kritiķu domām, ķīlnieku nolaupīšanas drāma filmā “MS1: Cietuma gals” atgādina Luka Besona filmu “Nolaupītā” (“Taken”, 2008.g.).

One Reply to “Filma MS1: Cietuma gals (Lockout)”

  1. Nezinu vai tu esi redzējis šo filmu, bet nu par vizuālajiem efektiem tev galīgi nav taisnība, jo tie ir ļoti zemā līmenī. Jo īpaši kosmosa ainas un tā pati sākuma bēgšanas epizode uz motocikla. Mazais budžets lec laukā pa visām malām

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.