Fonofest festivāls jau šonedēļ (13. un 14. jūlijā)!

Publicēts:


GACHO uzstāšanās festivālā Fonofest

Mūzikas un sporta festivāls Fonofest norisināsies jau šonedēļā (13. un 14. jūlijā), festivāla organizatori aicina iepazīties ar pasākuma norises programmu un sagatavoties nogalei laicīgi.

GACHO uzstāšanās festivālā Fonofest

Iepriekšēja gatavošanās vasaras festivāliem ir būtisks labi aizvadīta pasākuma faktors, tāpēc Fonofest organizatori, vadoties pēc astoņu gadu laikā uzkrātās pieredzes, sniedz pāris vērtīgus padomus.

Līdzi ņemamo mantu saraksts

Ārkārtīgi svarīgi ir kritiski izvērtēt līdzi ņemamo mantu sarakstu – jo mazāk, jo labāk! Aicinām mājās atstāt visas vērtīgās, taču festivālā ne pārāk praktiskās lietas, piemēram, portatīvos datorus, rotaslietas, kā arī mūzikas atskaņotājus, muzikālo noformējumu atstājot grupu un dīdžeju pārziņā. Nepieciešamība varētu rasties pēc kāda rezerves apģērba gabala, lai var aktīvi iesaistīties sportiskajās aktivitātēs, kā arī kaut kas piemērots, ja nomāc vēlme pēc peldes tuvējā ezerā Āraišos.

Transports

Uplandi atrodas ļoti pieejamā vietā, aptuveni 5 kilometrus no Cēsīm. Autobusa pietura Betes (kurā visbiežāk šoferi apstājas pēc īpaša uzaicinājuma) atrodas blakus festivāla teritorijai. Tuvākā vilciena pietura ir Āraiši, kas atrodas aptuveni 2 km attālumā. Privātā transporta īpašnieki var ņemt vērā, ka autostāvvieta tāpat kā telšu pilsētiņa ir iekļauta festivāla biļete cenā.
Kaut arī festivālā uz vietas būs iespējams uzlādēt mobilo tālruni, iesakām to izdarīt īsi pirms došanās ceļā.

Tāpat arī aicinām cītīgi izskatīt programmu, lai noteikti nepalaistu garām iecienītākos mūziķus. Pilna festivāla programma visām četrām skatuvēm ir pieejama mājaslapā www.fonofest.com

Atgādinām, ka mūzikas un sporta festivāls Fonofest 13. un 14. jūlijā Uplandos pie Cēsīm norisināsies jau astoto gadu pēc kārtas, uz četrām skatuvēm pulcējot tādas apvienības kā The Asteroids Galaxy Tour (Dānija), Pērkons, GACHO, Labvēlīgais Tips, Satellites LV, Pienvedēja Piedzīvojumi, Deep Insight (Somija), Heartbeat Parade (Luksemburga) un daudzas citas.
Biļetes par Ls 15.- pieejamas visās Biļešu servisa kasēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.