Grupa The Coconuts izdod pirmo studijas albumu un aicina uz tā prezentācijas koncertu


grupa the Coconuts 2. 2016
grupa the Coconuts

Albums pie klausītājiem nonāks tā prezentācijas koncerta dienā, 18. martā, bet jau tagad “The Coconuts” piedāvā noklausīties otro singlu no gaidāmā albuma.

grupa the Coconuts 2. 2016
grupa the Coconuts

18.martā funk – blues rock – alternative jazz apvienība “The Coconuts” izdos savu pirmo pilnizmēra albumu “Amid Opposites”.
Albums tika ierakstīts 2015. gada augustā, romantiskā noskaņā, nelielā koka namiņā Ēveles ciematā. “Amid Opposites” tika ierakstīts dzīvās sesijas formātā, visiem grupas dalībniekiem vienlaicīgi atrodoties vienā telpā. “The Coconuts” ar šo albumu ir vēlējušies norādīt uz to, cik daudz lietas šajā dzīvē notiek pretstatu un mijiedarbības rezultātā, kurām pa vidu ir cilvēks, kurš nemitīgi rada kaut ko jaunu, tādējādi turpinot šo bezgalīgo pretstatu mijiedarbības ritmu.

“Amid Opposites” albuma prezentācijas koncerts norisināsies 18.martā, Spīķeru koncertzālē. Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā – http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/11110 Biļešu skaits ir ierobežots, tāpēc “The Coconuts” aicina to iegādi neatlikt uz pēdējo brīdi.

grupa the Coconuts. 2016
grupa the Coconuts. 2016

Par koncerta viesu gastronomisko labsajūtu rūpēsies “The Coconuts” draugs un atbalstītājs “Rocket Bean Roastery”.

Līdz albuma iznākšanai grupa piedāvā noklausīties otro singlu no albuma – “Love Song”, kas ir mierpilns un viegls stāsts par mīlestību.

Grupa “The Coconuts” rada mūziku un uzstājas kopš 2012. gada nogales, pašu spēkiem, 2014 gada pavasarī, izdodot savu pirmo EP ar nosaukumu “Appetizer”. Šobrīd grupa strādā pie sava otrā ieraksta izdošanas, kurš pie klausītājiem nonāks jau pēc mēneša. “The Coconuts” gadu gaitā ir uzstājušies daudzviet Latvijā, kā arī ārpus Latvijas robežām – Riga Funk festivālā, Siguldas blūza festivālā, Prositivus festivālā, Latvijas Mākslas akadēmijas karnevālā, Viļņas pilsētas svētkos, Tartu indie mūzikas festivālā un daudz kur citur.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.