Grupa ZVAIGŽŅU ZAGĻI aicina uz konkursu jaunos mūzikas talantus!


grupa Zvaigžņu zagļi

Salaspils kultūras namā “Rīgava” jau drīz – 14.janvārī plkst.18.00 notiks muzikāls konkurss solistiem, duetiem un grupām, kuri sacer savas dziesmas, izpilda jau zināmu autoru dziesmu aranžējumus un muzicē dzīvās mūzikas pavadībā. Dalībnieki aicināti pasteigties un vēl pieteikties līdz 1.janvārim, nosūtot pieteikumu uz e-pastu kulturterapija@inbox.lv.

Lai arī jaunā grupa “Zvaigžņu zagļi” piekritusi izteikt arī savu redzējumu par konkursantu sniegumu, vislielākā nozīme tomēr būs skatītāju vērtējumam un balsojumam.

grupa Zvaigžņu zagļi

Grupas “Zvaigžņu zagļi dalībnieki pēc Okartes šova noslēguma izjūt visdažādāko emociju gammu – no prieka par grandiozo šova noslēguma koncertu un gandarījuma sajūtas par lielisko piedzīvojumu, gūto pieredzi un draugiem līdz skumjām par to, ka tas viss beidzies. Tomēr ilgi skumt nav laika, jo notiek aktīva gatavošanās Okartes skatuves koncerttūrei, kurā piedalīsies visas grupas. Tāpat arī mūziķu plānos ietilpst jauna albuma izdošana, pie kura studijā noris nopietns darbs un, iespējams, arī nofilmēt kādu klipu un, protams, koncertdarbība.

Konkurss Salaspilī

Pret jauno uzdevumu vērtēt konkursantus Salaspilī grupas dalībnieki izturas nopietnību un cer sagaidīt daudz neatlaidīgu un talantīgu mūziķu. Gints Cālītis atzīst: “Ceru sagaidīt un sadzirdēt ko pavisam orģinālu – ko tādu, kas nav citiem! Vai tas būtu balss tembrs, vai pasniegšanas veids.Kristīne Pāže uzskata, ka konkursi jaunajiem mūziķiem ir ļoti nepieciešami un Latvijā tādus vajadzētu rīkot vairāk, jo tā ir lieliska iespēja parādīt sevi, krāt pieredzi un tikt pamanītam, bet Marta Ritova zina teikt, ka konkurence gan veicina attīstību, taču, ja vairākas reizes nepaveicas, daudzi atmet ar roku visam. Konkursa koordinatore Agnese Reķe izsaka cerību, ka atsauksies pietiekoši daudz jaunu, drosmīgu un talantīgu mūziķu, jo pasākums solās izdoties interesants gan skatītājiem, gan arī dalībniekiem. Par profesionālu skaņu un gaismu rūpēsies gan kultūras nams “Rīgava”, gan sponsori – “MD grupa”.

Lai kā iedrošinājums jaunajiem mūziķiem ir Ginta Cālīša vārdi: “Tu nekad nevari zināt, kurā brīdī vari iegūt milzum lielu labumu tam, ko tu dari, tāpēc novēlu visiem piedalīties dažādos pasākumos un konkursos. Pats esmu to darījis vienkārši jau tāpēc vien, ka patīk spēlēt un dziedāt – nedomājot par uzvaru, bet gan par klausītāju, kurš tai brīdī manī ieklausās.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.