Guano Apes – Bel Air

Publicēts:


Guano apes - bel air (diska vāciņš)

Aprīļa sākumā ar jaunu studijas albumu “Bel Air” pēc astoņu gadu pārtraukuma atgriezusies vācu rokgrupa “Guano Apes”.

Vācijā jaunais albums debitēja albumu topa 1.vietā.

Guano apes - bel air (diska vāciņš)

Albums nosaukts slavenā Losandželosas rajona vārdā un simbolizē grupas vēlmi apgūt jaunas teritorijas. Tas tapis sadarbībā ar dāņu producentu Jon Schumann, kura darbs ar grupām Carpark North, Mew un Kent ticis atzinīgi novērtēts ar dažādām skandināvu mūzikas balvām. Savu prasmīgo roku pie albuma pielikuši arī tādi producenti kā triju Grammy balvu īpašnieks Tom Lord-Alge (U2, Coldplay, Oasis un Pink), Terry Date (Pantera, Soundgarden) un Randy Staub (Metallica, Nickelback).

Jaunā albuma dziesmā “This Time” grupas vokāliste un vārdu autore Sandra Nasic dzied: “Šoreiz es pārliecināšos, lai jūs nejustos nedroši.” Un viņa to domā par sevi, savu grupu un klausītājiem, kas izauguši ar viņu mūziku.

Jau ziņots, ka 22.jūlijā Guano Apes būs dzirdami festivālā “Summer Sound” Liepājā.

Pirms 14 gadiem, kad Guano Apes debitēja ar singlu “Open Your Eyes“, viņi tika uztverti kā svaiga gaisa vēsma uz toreizējās rokmūzikas skatuves, kur grupas ar līderi – sievieti – bija salīdzinošs retums. 2005.gadā grupa paziņoja par darbības pārtraukšanu, taču pēc četriem gadiem apvienojās, uzstājoties vairākos rokfestivālos.

http://youtu.be/SFvCx6w_ptE

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.