Indras Miklāvas I’M YOUR SHIRT pirmais pop-up veikals t/p ALFA

Publicēts:


Indras Miklāvas zīmola I'M YOUR SHIRT. Klaudija

Laika posmā no 31. maija līdz 30. jūnijam tirdzniecības parkā “Alfa” sevi pieteiks pop up veikals I’M Your Shirt, kas tiks atklāts projekta Biznesa Eskalators ietvaros. Šo projektu organizē laikraksts Dienas Bizness un Tirdzniecības Parks “Alfa”, kas jaunajiem uzņēmējiem dod iespēju vienu mēnesi apdzīvot un izmantot tirdzniecības parka telpas, tādejādi sekmējot savas produkcijas atpazīstamību un liekot pamatus turpmākai uzņēmējdarbības attīstībai.

I’M Your Shirt pop-up veikals

I’M Your Shirt pop-up veikaliņā pircēji varēs iegādāties dažādus jau gatavus kreklu modeļus, kā arī ar pārdevēju palīdzību uzkonstruēt paši savu kreklu, kas, pēc visu vajadzīgo mēru noņemšanas, derēs kā uzliets. Veikaliņā būs iespēja satikt arī I’M Your Shirt dizaineri Indru Miklāvu, kas palīdzēs atrast vispiemērotāko kreklu veikala klientu vajadzībām un vēlmēm. Informāciju par laikiem, kad dizainere būs piejema t/p Alfa, meklējiet I’M Your Shirt Facebook lapā.

Latviešu kreklu un blūžu zīmols I’M Your Shirt darbojas kopš 2012. gada un piedāvā gan sakomplektētus kreklu modeļus, kas nopērkami dažādos latviešu dizaineru veikalos, gan darbojas arī kā online konstruktors, ļaujot ikvienam kļūt par sava ideālā krekla vai blūzes dizaineri un pasūtīt šo apģērba gabalu tieši pēc saviem individuālajiem mēriem ātri un kvalitātivi.

I’M Your Shirt kontakti:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.