Jaunā 2013. gada sagaidīšana 11. novembra krastmalā

Publicēts: | Atjaunots:


Salūts un uguņošana Rīgā
Salūts un uguņošana Rīgā

Pēc klusajiem, gaišajiem Ziemassvētkiem, kas pavadīti pārdomu, liturģiskās mūzikas apcerīgajā gaisotnē un ģimenes lokā, Jaunā gada sagaidīšana Rīgā nāk ar dzīvespriecīgu izklaidējošo programmu. Lai Jauno gadu sagaidītu kopā, rīdzinieki un pilsētas viesi 31. decembrī aicināti uz Jaunā gada sagaidīšanas svinībām Daugavmalā.

Jau no desmitiem vakarā 11. novembra krastmalā muzicēs Vairis Nartišs ar ZIEMASSVĒTKU ORĶESTRI. Vienpadsmitos uz svētku skatuves uzstāsies perkusiju grupa PULSA EFEKTS, kurai pievienosies uguns žonglieri. Priekšnesumu starplaikos uz krastmalas skatuves – dīdžejs AG.

Salūts un uguņošana Rīgā
Salūts un uguņošana Rīgā

Pirms pusnakts kopā skaitīsim Vecā gada pēdējās minūtes un sagaidīsim Jauno – 2013. gadu! Divdesmit minūtes pēc pusnakts Jauno gadu ieskandinās Juris Kaukulis ar grupu DZELZS VILKS.

Programmā Arvīda Žilinska, Ainara Virgas, Raimonda Paula, Edmunda Goldšteina un Jura Kaukuļa dziesmas. Bez desmit vienos Jaungada nakts svinībās dejos Ieva Kemlere un Rolands Šteinbergs.

DZELZS VILKS turpinās muzikālo programmu divdesmit minūtes pāri vieniem, bet no diviem naktī līdz trijiem rītā ar populārām estrādes melodijām krastmalā – dīdžejs Japānis. Par labu omu rūpēsies Jaungada programmas vadītājs Ints Teterovskis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.