Jaunais 2024. gads Vecrīgā. Pasākumi, kurus vari apmeklēt!

Publicēts: | Atjaunots:


Doma laukuma tirdziņš no drona lidojuma. Foto: svetki.riga.lv
Doma laukuma tirdziņš no drona lidojuma. Foto: svetki.riga.lv

Rīgas pašvaldība ir izplānojusi lielisku Jaunā 2024. gada sagaidīšanas pasākumu, kas šogad norisināsies sešos Vecrīgas laukumos. Šie svētki piedāvā izklaidējošu mūzikas programmu ar sešiem tautā iemīļotiem dīdžejiem un unikālas svētku video projekcijas.

Pasākums sāksies plkst. 21.00 un ilgs līdz 02.00 naktī, piedāvājot apmeklētājiem iespēju izbaudīt dažādu stilu deju mūziku. Katrā no sešiem laukumiem – Rātslaukumā, Līvu laukumā, Pils laukumā, Kaļķu ielas posmā, laukumā pie Pulvertorņa, un laukumā pie Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja – būs savs unikāls mūzikas un izklaides piedāvājums.

Jaunā gada sagaidīšana Rīgā. Foto: svetki.riga.lv
Jaunā gada sagaidīšana Rīgā. Foto: svetki.riga.lv

Rātslaukumā DJ Stocka nodrošinās līksmu noskaņu, savukārt Līvu laukumā apmeklētājus priecēs DJ Magnuss Eriņš. Laukumā pie Pulvertorņa uzstāsies DJ Aspirins, bet laukumā pie Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja – DJ Dubra. Vaļņu un Kaļķu ielas krustojumā gaidāms DJ Roberts Lejasmeijers, un Pils laukumā – MC Valdis Melderis.

Lai pilnveidotu svētku atmosfēru, uz ēku fasādēm pie pasākumu laukumiem būs redzamas mākslinieku Annas Meldrājas, Sandijas Trautmanes un Dāvja Kristapa Aigara veidotās svētku video projekcijas ar tēmu “Ziemas pasakas”. Šīs projekcijas atspoguļos vietējo mākslinieku radošo redzējumu un papildinās mūzikas programmas piedāvājumu.

Pasākumu laikā apmeklētājiem būs iespēja sasildīties ar karstiem dzērieniem un baudīt dažādas uzkodas. Tāpat Vecrīgā tiks izvietotas svinību norišu vietu kartes, lai interesentiem būtu vieglāk atrast sev piemērotāko vietu.

Pasākuma kulminācijā, gaidot pusnakti, visi sanākušie vienosies kopīgā laika atskaitē, lai sveiktu ienākošo 2024. gadu. Svētku brīdis tiks iezīmēts ar nelieliem specefektiem, kas priecēs gan mazus, gan lielus apmeklētājus.

Rīgas pašvaldība aicina svētku laikā neizmantot pirotehnikas izstrādājumus, lai nodrošinātu drošību un komfortu visiem pasākuma dalībniekiem.

DJ Vecrīgas laukumos Jaunajā 2024. gadā

  • Rātslaukumā – DJ Stocka.
  • Līvu laukumā – DJ Magnuss Eriņš.
  • laukumā pie Pulvertorņa – DJ Aspirins.
  • laukumā pie Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja – DJ Dub:ra.
  • Vaļņu un Kaļķu ielas krustojumā – DJ Roberts Lejasmeijers.
  • Pils laukumā – MC Valdis Melderis.

2 Replies to “Jaunais 2024. gads Vecrīgā. Pasākumi, kurus vari apmeklēt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.