Kašers cīnīsies deju konkursā Magic Dance CUP

Publicēts:


kashers
Kašers

Spilgtais brīvmākslinieks Kašers cīnīsies deju konkursā

Pārsteidzošs, muzikāls, radošs un stilīgs! Jā, tas ir Kaspars Blūms-Blūmanis, kurš sabiedrībā zināms kā Kašers. Kaspars ir viens no drosmīgajiem, kurš ir nolēmis ļauties nopietnam pārbaudījumam uz deju konkursa “Magic Dance CUP” skatuves. Jau 5. maijā Kaspars kopā ar deju studijas “Body and Soul” dejotājiem Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā kāps uz lielās skatuves, lai uzburtu neparastu deju šovu un caur deju izstāstītu īpašu stāstu!

Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis plašāk pazīstams kļuvis kopš piedalīšanās muzikālajā TV šovā “O!Kartes skatuve”. Viņš ir brīvmākslinieks, kura darbības lauks ir ļoti plašs, – sākot ar labdarības pasākumu vadīšanu un tērpu veidošanu līdz muzicēšanai un mākslinieciskām izpausmēm telpu interjerā. Kaspars ir gatavs izkāpt no savas komforta zonas, lai atklātu ko jaunu, pilnveidotos un izaicinātu sevi, – viņš jau tagad kopā ar deju studijas “Body and Soul” dejotājiem horeogrāfes Līgas Libertes vadībā apgūst jaunus deju soļus un deju pasaules noslēpumus, lai 5. maijā piedalītos starptautiskajā deju konkursā “Magic Dance CUP”.

kashers

Deja un mūzika ir būtiskas Kaspara dzīves sastāvdaļas. No deju stiliem kā sirdij tuvāko Kaspars min improvizāciju apvienojumā ar laikmetīgo deju, kā arī dejas pie ritmblūza. Viņš pauž sajūsmu par iespēju dejot pie Līgas: “Līga ir viens no superīgākajiem cilvēkiem, kādu vien esmu sastapis. Viņa mani iedvesmo!” Vaicājot par konkursa priekšnesumu, Kaspars ir noslēpumains un vēlas saglabāt intrigu, atklājot vien to, ka “deja ir nestandarta, tai pamatā būs dziļš stāsts, kur arī man būs noteikta loma!” Uz jautājumu, vai šovā tiks ietvertas arī kādas Kaspara mākslinieciskās idejas tērpu un skatuves noformējumā, viņš tikai smaidot atbild: “Varbūt jā, bet varbūt nē… Man vienmēr patikusi intriga un noslēpumi! Saglabāsim to arī šoreiz!”

Kaspars ir ļoti aizņemts ar dažādām radošām izpausmēm, un tas nebūt nav tikai apgalvojums. Kasparam ir tādas dzīves prioritātes, kas prasa nepārtrauktu pašizpausmi un darbošanos.

“Manas dzīves prioritātes ir salikt visus punktus uz “i” – maksimāli pietuvoties savas dzīves misijas un mērķu pilnveidei, maksimāli tuvu iepazīt sevi, iznīcināt savus iekšējos “tarakānus”, iemācīties dzīvot pēc principa “šeit un tagad” un baudīt dzīvi! Gribu izmēģināt, kā ir būt nabagam un bagātam, būt slavenam un aizmirstam, būt izcilam un paviršam, būt baltam un melnam…” atklāti stāsta harizmas un emocijām bagātais Kaspars Blūms-Blūmanis.

Šajā ne tik ļoti pavasarīgajā laikā Kaspars smaida un priecājas, jo pavasari viņš sevī atrodot visu cauru gadu. Viņš atļaujas arī dot kādu īpašu solījumu: “Kādu dienu es uzrakstīšu grāmatu par savām attiecībām un mūžīgo pavasari. Apsolu! Būs interesanti!” ar šādiem spēcīgiem vārdiem sarunu noslēdz Kaspars.

Ikvienam interesentam līdz “Magic Dance CUP” koncertam būs iespēja sekot līdzi Kaspara treniņu procesam projekta mājaslapā magicdancecup.lv.

Savu dejotprasmi uz “Magic Dance CUP” skatuves centīsies pierādīt ne tikai Kaspars, bet arī mūziķi Miks Dukurs, Sabīne Berezina, māsas Drozdovičas, Pēteris Upelnieks, Dairis Muižnieks, Diāna Pīrāgs un viņas partneris Frenks Sesto, kā arī aktieris Andris Bulis un atlētiskie ielu vingrotāji “Limitless Workout”. Šie dalībnieki kopā ar Latvijas un ārvalstu labākajiem dejotājiem sniegs neredzētus un pārsteidzošus deju šovus, lai cīnītos par 6000 eiro lielu balvu fondu, jūras ceļojumu visai deju grupai no TALLINK, kā arī citām atbalstītāju sarūpētām balvām. Uzvarētājus noteiks žūrijas un skatītāju balsojums.

Biļetes uz konkursa finālu var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena – Ls 6,50 un Ls 5! ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: pērkot biļeti Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā līdz 30. aprīlim, biļetes cena – Ls 4! Ar konkursa biļeti bez maksas 5. maijā no plkst. 10.00 Ķīpsalā ir iespējams apmeklēt starptautisko dejas mākslas festivālu “Magic Dance Expo 2013”, kā arī vērot “Magic Dance CUP” pusfināla sacensības (sēdvietas netiek numurētas un norādītas), kas norisināsies no plkst. 12.00.

Konkursa balvu fondu atbalsta: “TALLINK”, “BalticTaste.lv”, “Saldus Pārtikas kombināts”, “Rīgas Improvizācijas teātris”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.