Lienītes Slišānes pirmā personālizstāde „Uzdevums”

Publicēts: | Atjaunots:


Bulduru izstāžu nams
Bulduru izstāžu nams

No 2021. gada 18. decembra Bulduru Izstāžu namā būs skatāma Lienītes Slišānes pirmā personālizstāde „Uzdevums”. Lienīte Slišāne Bulduru Izstāžu nama izstādēs un mākslas akcijās piedalās kopš 2020. gada. 2020. gada nogalē konkursa izstādē „JĀ/NEatkarība-2020” par darbu „Dieliņ, es arī tevi mīlu” māksliniece saņēma galveno balvu, kā arī iespēju Bulduru Izstāžu namā veidot savu personālizstādi.

Lienītes Slišānes izstādes "Uzdevums" plakāts
Lienītes Slišānes izstādes “Uzdevums” plakāts

Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieci notiks 2021. gada 18. decembrī plkst. 13.00. Lienītes Slišānes izstāde „Uzdevums” Bulduru Izstāžu namā būs apskatāma līdz 04.02.2021.

Izstāde kā piemiņa dēlam

Lienīte Slišāne ir gaismu māksliniece un 2020. gada nogalē saņēma „Spēlmaņu nakts” balvu. Šajā personālizstādē tiks izstādīti mākslinieces adījumu tehnikā darinātie darbi, kas veltīti mākslinieces dēla piemiņai.

Man adīšana ir maģiska darbība – viena pavediena un divu adatu darbības rezultātā radu dažādas lietas. Adīšana nomierina. Adīšana veicina apziņas atslābināšanos, kas ir līdzīga meditācijai. Adīšana samazina sirdsdarbības ātrumu un stresa hormona kortizola daudzumu asinīs, kas samazina bailes, trauksmi, stresu un palīdz nedomāt par…

Lienīte Slišāne

Ieteicams apskatīt arī pārējās izstādes

Bulduru Izstāžu nama otrajā izstāžu zālē no 18.12.2021. būs apskatāma Bulduru Izstāžu nama retrospekcijas izstāde „10 gadi, 8 mēneši un 26 dienas”. Bulduru Izstāžu nama brīvdabas teritorijā vēl tikai līdz 29.12.2021. pieejamas šādas mākslas akcijas un pašapkalpošanās fotosesijas: „Mirkļmarka no Bulduru Izstāžu nama”, „Laimīgā stunda”, „Ejam pupās”, „Baltais zirgs piemēra Mēness ragu”, „Četri vai pieci zaķi ar vienu šāvienu” u. c. Bulduru Izstāžu nama otrajā stāvā apskatāma mākslinieka Valda Buša darbnīca un gleznu izstāde.

Saskaņā ar valstī pastāvošajiem noteikumiem izstādes apmeklētājiem nepieciešams derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.