Linda Leen – DIVI. Labāko duetu albums 2000-2010

Publicēts: | Atjaunots:


Linda Leen - DIVI. Labāko duetu albums 2000-2010.
Linda Leen - DIVI. Labāko duetu albums 2000-2010.

10 gadu laikā Linda Leen ir sadarbojusies ar labākajiem Latvijas un ārvalstu mūziķiem, ar kuriem kopdarbā radīti daudzi radio hiti. Labākie no tiem un divi jauni dueti apvienoti Lindas Leen ceturtajā studijas albumā DIVI.

Šis ir pirmais albums, ko  izdod mākslinieces nesen dibinātā mūzikas izdevniecība Chameleon Sounds.

Albumā iekļauti divi šogad ierakstīti dueti. Pirmais no tiem – Linda Leen un Goran Gora I do pie klausītājiem nokļuvis jau šodien. Mūzikas autore ir Linda, savukārt dziesmas tekstu mākslinieki radījuši kopā.

“Dziesma ir ļoti romantiska, silta un mīlestību apliecinoša. Mēs ceram, ka šī dziesma kļūs par daudzu pāru “mūsu dziesmu”. Beidzot jaunlaulātiem nebūs jālauza galva par pirmo valsi. “, smaidot stāsta Linda un Gorans.

Duetu Wild and free Linda sarakstījusi kopā ar šībrīža Nīderlandes mākslinieku numur viens – Alain Clark. Novembra mēnesī Linda vairākas nedēļas pavadīja Amsterdamā, kur kopīgi ar Alainu ierakstīja dziesmu par kaisli un spēcīgām alkām ļauties kārdinājumam. Alain Clark viesosies Latvijā, lai kopīgi šo dziesmu izpildītu Lindas Leen labāko dziesmu koncertā Arēnā Rīga 14. februārī.

Papildus albumam DIVI, Linda Leen izdod īpašu, limited edition komplektu, kurā iekļauts albums DIVI. 2000-2010. un fotogrāmata. Fotostāsts DIVI: divu radošu personību, Lindas Leen un fotogrāfa Camilo Echeverri (Colombia), kopdarbs vienas dienas garumā. Viena diena, lai pastāstītu stāstu par diviem: par mākslinieku un mūziku, par cilvēku un dabu, par divu cilvēku attiecībām. Camilo Echeverri pieredze, strādājot ar tādiem pasaulslaveniem zīmoliem kā Levi’s, Wrangler, Leonisa, J&J, ļauj viegli ieraudzīt sievieti un izstāstīt viņas stāstu.

Īpašais komplekts un albums DIVI ir iegādājams u/v Stockmann, mūzikas veikalā Random, Galleria Riga grāmatnīcā Globuss un citos veikalos.

Linda Leen - DIVI.  Labāko duetu albums 2000-2010.
Linda Leen – DIVI. Labāko duetu albums 2000-2010.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.