Linda Leen & Alain Clark – Wild and Free

Publicēts: | Atjaunots:


No šodienas, 1. februāra, radiostacijās būs klausāms jauns Lindas Leen singls “Wild and Free”, kas sarakstīts kopā ar Holandes soul mūzikas zvaigzni Alanu Klārku (Alain Clark).

Dziesma tapa pagājušā gada rudenī Amsterdamā, kur Alans un Linda pavadīja piecas dienas, lai atrastu pareizos vārdus un mūziku.

Lindas Leen & Alain Clark

“Wild and Free” ir iekļauta arī Lindas Leen jaunajā duetu albumā “DIVI”.

Uz Amsterdamu es devos ar mērķi kopīgi ar Alanu sarakstīt dziesmu. Radīt dziesmu ierobežotā laikā, turklāt darīt to kopīgi- tā mums abiem bija jauna pieredze. Pastāv uzskats, ka mūza pati atnāk pie mākslinieka, taču mana pieredze liecina, ka mūzai patīk atrast tevi strādājam. Pavadītais laiks Amsterdamā bija ļoti vērtīgs, gan radītās dziesmas dēļ, gan tādēļ, ka man bija iespēja strādāt kopā ar brīnišķīgiem māksliniekiem un profesionāļiem.

Linda Leen

Alans Klarks ir viens no populārākajiem Nīderlandes dziedātājiem, kurš saņēmis apbalvojumus gan dzimtenē, gan citur Eiropā. Viņš ir ļoti gandarīts par sadarbību un cer, ka, gluži kā viņam, šī dziesma iepatiksies arī visiem klausītājiem Latvijā un citur pasaulē.

Rakstīt dziesmu kopīgi ir ļoti aizraujoši, tas ir kā savīt kopā divas pieredzes. Tev pēkšņi ir vairāk vārdu, vairāk nošu un vairāk sajūtu. Strādāt ar Lindu bija ļoti viegli un produktīvi. Dziesma ir par tādu mīlestību un kaislību, par kuru parasti nerunā, no tās baidās, jo pievilkšanās vienam pie otra ir pārāk spēcīga un nekontrolējama. Linda atbrauca jau ar konkrētu vīziju un tad mēs kopīgi to mēģinājām īstenot! Manuprāt, mums sanāca sasodīti labi!

Par sadarbību ar Lindu Leen stāsta Alans Klarks

Alain Clark (Alans Klarks)

Alans Klarks jau šomēness būs Latvijā un piedalīsies Lindas Leen labāko dziesmu koncertā “French Kiss” 14. februārī, Arēnā Rīga. Koncertā skatītājus sagaidīs daudz pazīstamu Lindas Leen radītu melodiju un pasaules hītu, Kārļa Lāča un Lindas vadībā daudzas no tām piedzīvos jaunu elpu.

“Tas būs mans līdz šim vērienīgākais koncerts. Koncerta organizēšanā ir iesaistīti labākie Latvijas mūzikas un šovu industijas pārstāvji un es patiesi izbaudu koncerta tapšanas procesu,” ar gandarījumu atzīst Linda Leen.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.