Mārupes jauniešiem iespēja veidot podkāstus: “Hēlijs” piedāvā apmācības un atbalstu

Publicēts: | Atjaunots:


M-UP podkasti
M-UP podkasti

Mārupes novada jaunieši tiek aicināti izmantot unikālu iespēju – piedalīties jauniešu centra “Hēlijs” organizētā podkāstu veidošanas projektā. Projekts, kas norisināsies līdz 2023. gada 21. janvārim, ir daļa no plašākas iniciatīvas, kas vērsta uz radošuma un mediju prasmju attīstīšanu jauniešu vidū.

Projekta ietvaros jaunieši gūs iespēju apgūt podkāstu veidošanas pamatus – no idejas ģenerēšanas līdz raidierakstu publicēšanai. Profesionāļu vadītās meistarklases sniegs zināšanas par satura veidošanu, rediģēšanu, kā arī padomi par veiksmīgu podkāsta popularizēšanu. Īpašu uzsvaru projekts liek uz praktiskām prasmēm, piedāvājot tehnisko nodrošinājumu un speciāli iekārtotas telpas jauniešu centrā “Hēlijs”.

Interesi par šo projektu ir izraisījušas arī aizvadītajā gadā notikušās vieslekcijas, kurās piedalījās dažādu nozaru eksperti. Piemēram, digitālā mārketinga speciālists Renārs Paukštello dalījās zināšanās par mākslīgā intelekta izmantošanu mārketingā, savukārt satura veidotāja Iveta Sazonova-Jaunzeme un pasākumu organizatores Annika un Sindija iedvesmoja jauniešus ar savām pieredzēm un padomiem. Šīs lekcijas ne tikai bagātināja jauniešu zināšanas, bet arī deva papildus motivāciju piedalīties podkāstu veidošanas projektā.

Papildus teorētiskajām un praktiskajām zināšanām, projekta dalībniekiem tiks piedāvātas arī ekskursijas uz radio un citām audio ierakstu studijām, lai iepazītu arī profesionālās mediju darbības aizkulises. Šādas ekskursijas sniedz ne tikai izglītojošu pieredzi, bet arī iespēju iedvesmoties no profesionāļiem savā jomā.

Mārupe – mūsu mājas 2023

Projekts “Mārupe – mūsu mājas 2023”, ko finansē Mārupes novada pašvaldība, atbalsta šādas iniciatīvas, lai veicinātu jauniešu iesaisti kultūras un radošajās aktivitātēs. Tas ir lielisks veids, kā ne tikai attīstīt jauniešu radošās spējas, bet arī stiprināt viņu saikni ar vietējo kopienu un rosināt viņu interesi par aktuālām tēmām.

Pieteikšanās podkāstu veidošanai notiek, aizpildot elektronisku anketu, un ir atvērta līdz 21. janvārim. Jaunieši, kas interesējas par šo iespēju, var sazināties ar jaunatnes lietu speciālisti Elīnu Krēmeri, lai

Aicinām Mārupes novada jauniešus izmantot šo iespēju un pieteikties podkāstu veidošanas projektam, kas var kļūt par viņu soli tuvāk radošajai pašizpausmei un profesionālajai izaugsmei.

M-UP plakāts
M-UP plakāts

2 Replies to “Mārupes jauniešiem iespēja veidot podkāstus: “Hēlijs” piedāvā apmācības un atbalstu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.