Adventa mūzikas svētki Rīgā koncerts ar Aneti Kozlovsku Latvijas Apvienotajā metodistu baznīcā

Anete Kozlovska
Anete Kozlovska. Foto: Viktorija Mežiniece.

6. decembra vakarpusē, pulksten 19.00, Latvijas Apvienotajā metodistu baznīcā (Akas ielā 13) uz koncertu aicina mūziķe Anete Kozlovska kopā ar draugiem un domubiedriem – Mārci Jukumsonu-Jukumnieku (taustiņi), Pēteri Ozoliņu (čells) un Miķeli Vīti (bungas). Koncerta programmā iekļautas jau labi zināmās dziesmas no 2012. gadā Anetes izdotā mūzikas albuma “Tik daudz”, gan arī jaunas kompozīcijas, kas pirmoreiz izskanēs tik bagātīgā instrumentu skanējumā. Anete ir gan savu dziesmu vārdu, gan mūzikas autore, gan arī izpildītāja, pavadījumu spēlējot uz ģitāras vai klavierēm.

Adventa laikā Anete aicina savus klausītājus, sakot, ka koncertā dzirdēsim “dziesmas, kas ceļ sirdi un garu tuvāk debesīm”.

Anete Kozlovska
Anete Kozlovska. Foto: Viktorija Mežiniece.

Adventa mūzikas svētkos Rīgas baznīcās četrās adventa svētdienās piedalās un autorkoncertus sniedz Goran Gora, Haralds Sīmanis, Ieva Akuratere, Matīss Akuraters un Leons Sējāns, Arnis, Kārlis un Jānis Miltiņi un Viesturs Samts, Anete Kozlovska un Laura Bicāne. Plašāka informācija: www.austrasbiedriba.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.