Adventa mūzikas svētki Rīgā koncerts ar Ievu Akurateri Rīgas Svētās Trīsvienības baznīcā

Ieva Akuratere
Ieva Akuratere

Šo svētdien pulksten 12.00 Rīgas Svētās Trīsvienības baznīcā uz koncertu ielūdz Ieva Akuratere.

Baznīcas koncerti vienmēr izceļas ar to, ka varam tajos atskaņot garīga un dvēseliska satura dziesmas, nedomājot tik daudz par dinamisku publikas pārsteigšanu, bet gan vairāk par garīgu meditāciju un apceri. Adventa laiks pats mūs noskaņo uz pavadītā gada notikumu vērtēšanu un psiholoģisku kopsavilkumu, lai, nojaušot pavasara pakāpenisku tuvošanos, mēs varētu sakārtot savu būtību jaunam gada aplim. Tādēļ Ziemassvētku priekšnojautās ir labi ļauties mūsu garīgumu stiprinošai muzicēšanai.
Ieva Akuratere.

Ieva Akuratere
Ieva Akuratere

Koncertā Ieva muzicēs kopā ar Leonu Sējānu (ģitāra) un Matīsu Akurateru (perkusijas). Viņu izpildījumā dzirdēsim gan Ievas pašas rakstītās dziesmas, gan A.Voitišķa, J.Riekstiņa, I.Kalniņa un citu komponistu radītās melodijas.

Rīgas Svētās Trīsvienības baznīca
Rīgas Svētās Trīsvienības baznīca

Adventa mūzikas svētkos Rīgas baznīcās četrās adventa svētdienās piedalās un autorkoncertus sniedz Goran Gora, Haralds Sīmanis, Ieva Akuratere, Matīss Akuraters un Leons Sējāns, Arnis, Kārlis un Jānis Miltiņi un Viesturs Samts, Anete Kozlovska un Laura Bicāne. Plašāka informācija: www.austrasbiedriba.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.