Filmas Biutiful seans + DJ Uldis Rudaks

Club Kino 7.dec Uldis Rudaks biutiful

Club Kino trešdienas vakarā – DJ Uldis Rudaks, dejas līdz rītam, lielie ekrāni, lieliska skaņa, filmas Biutiful seans + mazbudžeta dzērieni!

Šo trešdien, 7. decembrī, būs Club Kino about Kino vakarā skatāma Alehandro Gonsalesa Injaritu drāma Biutiful (2010) – filma, pie kuras režisors, lai vien to rediģētu un samontētu, ir aizvadījis 14 mēnešus. Galveno lomu filmā atveido izcilais spāņu aktieris Havjērs Bardems. Šī filma, kas nominēta ar septiņiem Oskariem un plūkusi laurus Kannu kinofestivālā, ir kāda barselonieša (ar nelegālu rūpalu, bet labu sirdi) dzīvesstāsts. Viņš redz aizgājēju dvēseles un, pirms neizbēgamas šķiršanās no savējās, mēģina vēl sakārtot savas attiecības ar dzīvi. Bet vai tas viņam izdosies? Šī skumjā, skaudrā, bet kvalitatīvā filma tiks demonstrēta oriģinālvalodā ar subtitriem latviešu valodā, tās garums – 148 min. Dvēseles mieru veldzēs kokteiļi,- tiem visiem trešdienas kino vakarā viena cena – 2.00Ls.

Club Kino 7. decembris Uldis Rudaks, filma Biutiful

Bet par tiem apmeklētājiem, kam prātā dejas un jautrība, klubā rūpēsies Uldis Rudaks. Viņam tiks uzticēta vadība pār DJ pulti un spirgto muzikālo pavadījumu Lobby bārā.

Lielie ekrāni, mazbudžeta dzērieni un lieliska mūzika – tie ir kino vakari Club Kino!

Visam viens sākums – pulkst. 20.00. Ieeja pasākumā ir bez maksas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.