Flos – gleznotājas Annas Silabramas personālizstāde

anna silabrama flos

2015. gada 9. jūlijā pl. 18:00, “Pop – up mākslas galerijā” tiks atklāta gleznotājas Annas Silabramas personālizstāde “Flos”, kas veltīta ziediem – to skaistumam un maģiskajam iedvesmas spēkam.

“Ziedi ir mans bezgalīgais iedvesmas avots. To skaistums ir īpašs, pat maģisks. Tas sniedz gan vizuālo baudījumu, gan arī piepilda dvēseli ar lieliskām sajūtām. Katru reizi, kad es gleznoju ziedus, es nepārstāju jūsmot par to pilnību.”

anna silabrama flos

Jau ceturtajā Annas Silabramas personālizstādē “Flos” būs sastopamas gan pieticīgās māllēpes, gan izsmalcināti īrisi, kastaņu ziedi un krizantēmas, kā arī autores pašas mīļākie ziedi – peonijas:

“Šodien pasaulē ir vairāk nekā 270 000 ziedu. Katram piemīt unikāls aromāts, vienreizēja krāsa un forma. Ziedu nozīme ir svarīgi kā dabā, tā katra cilvēka dzīvē. Ne tikai kā bioloģiskie procesi, bet arī kā pasaules rota mums apkārt – pļavā, mājās un arī izstāžu zālē. Kad mēs skatāmies uz “skaisto” (kas varētu būt skaistāks par ziediem?) tas labvēlīgi ietekmē mūsu noskaņojumu, uzvedību un galu galā… visu dzīvi. Diemžēl, ziedu skaistums, tāpat kā cilvēku jaunība nav ilglaicīgs, tāpēc ir prieks, ka mākslinieki spēj to iemūžināt savos darbos. Mans mērķis nav pārnest dabā ieraudzīto uz audekla kā “copy/paste”. Man svarīgāk ir parādīt noskaņojumu un auga izsmalcināto sakārtotību. Katram ziedam piemīt savs raksturs, savdabīgums un skaistums. Tas spēj sniegt mums daļu no tā prieka, ko daba devusi ziediem, lai arī mēs to varētu baudīt.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.