Fono Cēsis – bezmaksas lielkoncerts ar grupām Skyforger, Pienvedēja piedzīvojumi un Laime pilnīga

Fono Cēsis - Grēviņš

Koncerts sāksies piektdien, 24. jūlijā, kad plkst. 19:00 to atklās grupa “Momend”. Starp pirmās dienas māksliniekiem ir izziņoti “Skyforger”, “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Laime pilnīga”, kā arī dīdžejs Egons Reiters.

Fono Cēsis - Grēviņš

Sestdien, sākot no plkst. 16:00, uz “Fono Cēsis” skatuves ir sagaidāmas tādas grupas kā “Pērkons”, “Roberts Gobziņš un Resnie putni”, “Aurora”, “Oranžās brīvdienas”, (Dzelzs vilka) “Jauno Jāņu Orķestris”, “All Day Long”, “Četri” un “Doni Tondo” – svaigi dibinātais instrumentālā roka trio, kas tieši šajā dienā aizvadīs savu debijas koncertu.

Līdz agram rītam par noslēguma dejām sestdien gādās dīdžejs Toms Grēviņš. Tāpat abu dienu garumā par nerimstošu ballīti starp grupām gādās DJ z:le. Jau ziņots, ka “Fono Cēsis” mērķis ir kļūt par jaunu vasaras tradīciju, aizvietojot to “tukšumu”, ko atstāja kādreizējais festivāls “Fonofest”.

Tā organizators Lauris Sildniks pastāstīja: “Pēc “Fonofest” atcelšanas bija skaidrs, ka būs grūti nosēdēt mierā. Radās doma par lielkoncertu, kas norisinās Cēsu svētku laikā. Aizvadītajā gadā, sadarbībā ar Cēsu domi, sev pierādījām, ka šis koncepts var būt gana grandiozs, tāpēc ar nepacietību jau domājam par šo un nākamajiem gadiem.”

Ballīte paralēli norisināsies arī “Fonokluba” telpās, kur par muzikālo noformējumu pirmajā dienā gādās DJ Artis Volfs, bet otrajā – apvienību “Two”, ko veido “Funky Breakout” dīdžeji DUB:Ra un PM2TheAM.

“Fono Cēsis” oficiālais “Facebook” pasākums: http://on.fb.me/1Ma57nv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.