Grupas Dzelzs Vilks jubilejas koncerts + rokupants Uldis Rudaks

Gaidāmajos Dzelzs Vilka koncertos, kas 3. un 4. februārī notiks koncertzālē Palladium, grupas priekšnesumu iesildīs rokupants Uldis Rudaks.

Abos koncertos Dzelzs Vilks uzstāšanos ar stundu gariem DJ setiem iesildīs pazīstamais mūzikas apskatnieks un dīdžejs, no vinila platēm atskaņojot pašus vakara varoņus, kā arī viņu fanus dažādos laika periodos iedvesmojušus skaņdarbus un dziesmas no roka un new wave klasikas līdz mūsdienām, kad mūzikas klasificēšana jau sen zaudējusi savu nozīmi. Lai sagatavotu zālē valgu augsni Dzelzs Vilks divdesmitās jubilejas koncertprogrammas auglīgai uzņemšanai, bet aiztaupītu spēkus pašam koncertam, Uldis liks uzsvaru nevis uz populārākajiem lecamajiem hitiem, bet mazāk zināmām pērlēm no T-Rex, Black Sabbath, Kraftwerk, The Slits, OMD, The Cure, Nine Inch Nails, Placebo, Queens Of The Stone Age, Yeah Yeah Yeahs, The Raconteurs, The Black Keys, The Dead Weather un citu grupu daiļrades, turklāt pirms 3. un 4. februāra koncertiem skanošās izlases b ūs atšķirīgas, un neviena no dziesmām neatkārtosies.

Kā jau iepriekš ziņots, 3. un 4. februārī koncertzālē Palladium grupai Dzelzs Vilks paredzēti vērienīgi jubilejas koncerti, kuros Dzelzs Vilks saviem klausītājiem sniegs atskatu uz 20 gadu laikā padarīto, kā arī īpašā programmā piedāvās dziesmas no sava jaunā albuma Dzīvnieks Pilsētā.

[resurss: Positivus]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.