Janas Nesterovičas personālizstāde “Wonderland” Pop-up mākslas galerijā

Janas Nesterovičas gleznu izstāde Wonderland

No 3. – 30. martam “Pop – up mākslas galerijā”, t/c “Galleria Riga” 6. stāvā būs skatāma mākslinieces Janas Nesterovičas personālizstāde “Wonderland”.

Janas Nesterovičas gleznu izstāde Wonderland

2016. gada 3. martā “Pop – up mākslas galerijā” notiks mākslinieces gleznotājas Janas Nesterovičas personālizstāde “Wonderland”, kas ir iepriekšējā gada izstādes “Dzīves svinēšana” turpinājums, tomēr šoreiz lielāka uzmanība tiek veltīta gleznu galvenajiem varoņiem, viņu emocijām.

Glezniecība māksliniecei dot iespeju radīt savu sapņu valstību ar ziediem un dzīvniekiem, kur tēli ļaujas saviem sapņiem. Wonderland jeb brīnumu zeme ir vieta, kur valda sapņi un vīzijas, vieta, kur baudīt dzīvi mijedarbībā ar dabu. Šeit vari vienlaicīgi būt bērns un pieaugušais, šeit notiek dzīres zemūdens valstībā un akordeonu spēlē klaunu meitenes. Iespējams ir viss, ko vari iztēloties, bet ar ikdienišķību var cīnīties ar košām krāsām un spilgtiem sapņiem.

Māksliniece Jana Nesteroviča (1983) ir absolvējusi K. Zariņa un A. Naumova vadīto multivizuālās mākslas meistardarbnīcu ar maģistra darbu “Atmiņas par Ofēliju” (2007), un kopš tā laika Janas darbos bieži ir sastopami ziedu motīvi un vanna kā mūsdienu Ofēlijas simbols. Vanna, kas sākotēji bija ar melanholisku noskaņu, laika gaitā kļuvusi par mākslinieces vizītkarti un ieguvusi gaišākas krāsas.

Janas Nesterovičas personālizstāde “Wonderland” būs skatāma no 3. līdz 30. martam “Pop – up mākslas galerijā”, t/c “Galleria Riga” sestajā stāvā, Rīgā, Dzirnavu ielā 67, katru dienu no plkst. 12:00 – 19:00, izņemot pirmdienas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.