jauno mākslinieku izstāde Apzīmētājs

LMA izstāde Apzimetajs

No 2015. gada 6. jūnija līdz 12. jūnijam Tabakas fabrikā būs skatāma jauno mākslinieku izstāde “Apzīmētājs”, kurā apvienojas Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas un Glezniecības apakšnozaru absolventi.

Lieliska iespēja būs redzēt abu nodaļu bakalaura un maģistra studiju absolventu diplomdarbus vienā izstādē. Ekspozīcijā caur laikmetīgiem un konceptuāliem mākslas darbiem atklās apzīmētāja būtību, kas ir starpposms starp pagātni un tagadni, virzoties uz nākotni. “Apzīmētājs” meklē atbildes uz dažādiem subjektu izvirzītajiem jautājumiem, uz kuriem Vizuālās komunikācijas un Glezniecības apakšnozaru diplomandi ekspozīcijas ietvaros centīsies rast atbildi.

Izmantojot instalācijas, fotogrāfijas, videoprojekcijas, datoranimāciju, grafiku, glezniecību un citus medijus, mākslinieki reflektēs par mainīgajā vidē aktuālām tēmām – cilvēku identitāti, sabiedrības primāro vajadzību apmierināšanas nepieciešamību, atmiņas procesu ietekmi uz cilvēku un to zemapziņu, sapņu un realitātes kopsakarības meklējumiem, prāta un ķermeņa savstarpējo attiecību izpēti, cilvēku attiecību būtību u.c.

LMA izstāde Apzimetajs

Izstādē piedalīsies Monta Apsāne, Ieva Balode, Rolands Briedis, Anete Dambrova, Margrieta Dreiblate, Madara Dzintara-Pluša, Enrika Ernestsone, Ieva Ivane, Anita Karpinska, Anna Lapiņa, Anete Liepa, Alvis Misjuns, Līva Piterāne, Sintija Strazdiņa, Oskars Veilands, Konstantīns Višņevskis, Linda Bērziņa, Eduards Griškevičs, Artūrs Gross, Artis Gulbis, Laura Kaktiņa, Arta Kalniņa, Ilze Pavāre, Ieva Putniņa, Mētra Saberova, Dace Jegorova-Strazdiņa, Elīna Vītola, Amanda Ziemele.

Izstādes „Apzīmētājs” atklāšana notiks 5. jūnijā plkst. 19.00 Tabakas fabrikā, Miera ielā 58.

Izstādi iespējams apskatīt katru dienu laikā no plkst. 14.00-19.00

Ieeja bez maksas.

Izstādi atbalsta: Latvijas Mākslas akadēmija, Vizuālās komunikācijas katedra, Latvijas Kultūrkapitāla fonds, Valmiermuiža un Epson.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.